Analize

Premiership: West Ham - Fulham

Objavljeno: 22. 02. 2019, 08:41
Fulham je jedina momčad u cijeloj Premier ligi koja je i dalje bez pobjede u gostima (0-2-11). Samo dva boda i tek osam golova u 13 gostujućih utakmica mizerna je statistika tog londonskog kluba
Pročitaj ostatak analize

Serie A: Milan - Empoli

Objavljeno: 22. 02. 2019, 08:40
Poljski je napadač postigao četiri gola u četiri prvenstvene utakmice za Milan, a uz to je s dva gola srušio Napoli u Kupu

Liga Evrope: Bayer Leverkusen - Krasnodar

Objavljeno: 21. 02. 2019, 08:20
Krasnodar će u uzvratu biti snažniji zbog povratka veznjaka Gazinskiya i beka Cristiana Ramireza koji su odradili suspenziju

Liga Evrope: Dinamo ZG - Plzen

Objavljeno: 21. 02. 2019, 08:19
Neočekivani heroj Plzena u prvoj je utakmici bio stoper Pernica koji je svojim prvim golovima za klub režirao preokret

Liga Evrope: Eintracht Frankfurt - Shakhtar

Objavljeno: 21. 02. 2019, 08:18
Paulo Fonseca zbog suspenzija ne računa na i Krivtsova, a Bondarenko i Malyshev nisu dovoljno spremni za svih 90 minuta protiv Eintrachta

Liga Evrope: Villarreal - Sporting Lisabon

Objavljeno: 21. 02. 2019, 08:16
Ove sezone Villarreal u Europskoj ligi ima omjer 3-4-0. Kao domaćin je dobio 2/3 utakmice (uz jedan remi) i ostvario razliku pogodaka 9-2. U Europi Villarreal nije primio gol već 455 minuta

Liga Prvaka: Schalke 04 - Manchester City

Objavljeno: 20. 02. 2019, 11:41
Manchester City je prije dolaska u Gelsenkirchen pobijedio u 12/13 posljednjih utakmica. Unatoč nekim lakšim suparnicima strašno izgleda prosjek od 3,7 pogotka po utakmici u tih 13 nastupa

Liga Prvaka: Atl Madrid - Juventus

Objavljeno: 20. 02. 2019, 11:40
Cristiano Ronaldo je igrajući za Real čak 22 puta tresao mrežu Atletica

Liga Evrope: Sevilla - Lazio

Objavljeno: 20. 02. 2019, 11:39
Sevilla je slavila prošlog četvrtka u Rimu golom Ben Yeddera, no bio je to jedan od rijetkih uspjeha Machinove momčadi posljednjih tjedana

Liga Prvaka: RN Lowen - Vive Kielce

Objavljeno: 20. 02. 2019, 11:37
Lani su Poljaci ovdje dobili 36:30 u osmini finala Lige prvaka što im daje razlog za optimizam uoči današnjeg gostovanja