Rezultati pretrage za tag Cedevita

Vesti / Članci

Objavljeno: 31.03. 2011, 09:22
Košarkaši Cedevite plasirali su se na Final Four Eurocupa, drugog evropskog klupskog natjecanja po kvaliteti. Zagrepčani su i u uzvratu svladali Estudiantes (81-72) i u polufinalu završnog turnira u Trevisu će igrati protiv ruskog UNIKS-a.
Pročitaj ostatak vijesti
Objavljeno: 07.08. 2014, 15:43
Kapiten hrvatske košarkaške reprezentacije Roko Leni Ukić novi je član hrvatskog prvaka Cedevite.
Objavljeno: 15.04. 2015, 11:57
Košarkaši Crvene zvezde poveli su sa 1-0 u pobjedama protiv Partizana u polufinalu doigravanja regionalne ABA lige svladavši ga u utorak sa 73-64 (24-13, 14-18, 17-21, 18-12).
Objavljeno: 27.04. 2015, 10:43
Košarkaši Crvene zvezde poveli su sa 2:0 u finalu play-offa ABA lige nakon što su sinoć u Beogradu, u drugom meču finalne serije, pobijedili Cedevitu sa 69:65 (22:8, 18:24, 18:16, 11:17).
Nakon odlaska Jurija Zdovca s mjesta trenera KK Cedevita, zagrebački je klub pronašao novog trenera, Španjolca Sita Alonsa.
Objavljeno: 22.07. 2018, 07:34
Aktualni prvak Hrvatske nastavlja redizajn rostera s kojim će ući u nove sportske izazove u sezoni koja predstoji. Danas smo saznali da je doveden novi igrač.