Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Tormentor

Onlajn Fudbal Menadzer, interested?

Recommended Posts

Kao sto vidite iz naslova, radi se o online igrici u kojoj ste vi u ulozi managera. Situacija je sljedeca, imam(o) ligu, fale nam jos 3 igraca, odnosno 3 ekipe da bi mogli otpoceti sezonu.

Ako neko zeli da igra, evo link. Prije svega se potrebno registrovati. Nakon registracije, i nakon sto se logirate, idete na opciju 'search', i u polje League ID upisujete 74438. To je sifra nase lige (Preminger Liga). Nakon toga popunjavate svoj profil, saljete poruku administratoru lige (koji je ujedno i clan ovog foruma), i cekate njegovu potvrdu. Kada dobijete istu, mozete dalje nastaviti sa radom oko svoje ekipe, i kao ja, cekati na 1. kolo cuga1 Preminger Lige cuga1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nece? Zaboravio sam napomenuti da :D dobiva 50€ nagrade od glavnog sponzora, Codemasters-a... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liga formirana, 8 timova, nove prijave se ne mogu realizovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide odlicno, vec nas svrstavaju medju najjace evropske lige :D

Atraktivna i otvorena igra, bez puno kalkulacija su stvari koje krase 'Preminger Ligu' (trenutno sam 2. na tabeli, ali do kraja ne bi trebalo biti vecih problema... : pozdrav:: :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

evo jedne igrice koju ce te jednostavno morati zavoljeti!

Upitanju je fudbalski on-line menadzer koji se zove Planetarium Manager.

Imate svoju ekipu kojoj ste vi dali ime, u kojoj vi odredjujete startnih 11, birate taktiku i formaciju u kojoj cete igrati, brinete o finansijama u klubu, dovodite pojacanja u klub sa transfer liste, zaposljavate svog asistenta menadzera i skauta koji ce analizirati protivnike, prodajete ili otpustate igrace koji vam nisu potrebni, dajete izjave na pres konferencijama uoci meca, druzite se sa ostalim menadzerima na internom forumu igrice i jos mnoge druge zanimljive stvari!

 

Svake sezone na izborima se biraju selektori seniorske i reprezentacije do 21 godinu, ako budete imali rezultate to lako mozete biti i vi!

 

Ovu igricu igra oko 25 000 ljudi u svijetu.

 

Bosna i Hercegovina trenutno ima oko 470 clanova!!! Broj i dalje raste!

 

To govori o kvalitetu!

 

Svaka zemlja ima svoju ligu pa tako i BiH ima svoju Premijer ligu, nizi rangovi su cetiri B divizije (tj 4 druge lige) i C divizije kao trece lige, a od nedavno smo dobili i D divizije!

 

Na medjunarodnom nivou postoji:

Liga sampiona,

Liga osvajaca kupa i

Svjetski klupski kup!

 

Igrica je prevedena i na nas jezik tako da oni koji su malo slabiji sa engleskim jezikom nemoraju da strahuju! :bicycle

 

Sve sto treba da uradite jeste da odete na ovaj sajt, registrujete klub tj date mu ime kako vi zelite da se zove i vas nick kao menadzera u igrici.

Dok dobijete klub proci ce 2-3 dana, ali odmah po registraciji mozete se ulogovati da vidite kako to sve izgleda.

 

I na kraju sajt je:

 

Planetarium Manager

 

Kada se registrujete za bilo koju pomoc mozete se obratiti meni ili bilo kome od "starijih" menadzera preko internih poruka ili na forumu gdje cete brze dobiti odgovor, ali i na ovom forumu!

 

Da bi me lakse nasli moj klub je:

 

Teslic

 

a moj nick je:

 

blagoje

 

Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×