Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Tormentor

Pro Evolution Soccer/Winning Eleven

Recommended Posts

Hebali se vi, svi igrate, jedini ja na demu. A najvise citam, pisem, pratim, cekam, downloadujem, pravim... ali djaba mi sve izgleda. :D Hoce to kada imas NEC firgu, vjerovali ili ne, ne cita DVD-ove. A jos vise da ne povjerujete je i to da nije u vrh glave za godinu dana koliko ga imam snimio 20 CD/DVD medija... smece od proizvodjaca, a kako su ga samo nahvalili levati koje sam poslusao prije nego sto cu kupiti. Treba ovih dana da uzmem novi, a dvoumim se izmedju Pioneer-a i LG-a.

 

Nego lerMa, mojne se zaliti, grehota ti je. :D I ja sam isto mislio, dok nisam odigrao jedno 30ak tekmi, e onda vidis ustvari koliko je mocan novi PES. A to da lopta ide samo po zemlji i da je teska ti se cini... fizika je bolja nego u proslim dijelovima. Ali i za to ti je potrebno da se malo naviknes, svidjet ce ti se 100% tada.

Nego de malo info kako ide, koja ti je masina i na kojoj rezoluciji i detaljima igras i usporava li igra kada i gdje (ako). Isto pitanje i za nebeskoplavog, ako je igrao PC verziju.

vec mi se pocinje svidjati :D

procesor 2.4, 512 mb..rezolucija 1024x768..ima opcija na settingsu "quality" i tu moram staviti na low. Medium i high je nemoguce postaviti,kaze kao da mi video card to nemoze, a graficka mi je ATI 128 mb. Ne usporava se igra ni u jednom trenutku..ide ko podmazana :D

Sto se tice ovog DVD-roma..uzmi Pioneer..ja evo sad imam dva pokvarena LG. :D Osto mi je jos ovaj jedan u centralnoj. imam takodjer i pisac koji je Pioneer i svaka im cast,snimio sam more dvd-eva i radi i sad k'o mina. Haj sta je tebi dobiti jedan tiket i kupiti DVD,nisu skupi..oko 70 km je sada ovaj Pioneerov pisac.Evo ja cu ti reci dva para ako treba :D dosta od mene :D

P.S. Zaboravih ti spomenuti da sam kupio onaj Joystick..ma sad ti je shou kod mene :D ali ja i dalje igram na tastaturi a ove sto derem igraju Joystickom :normala:

Edited by lerMa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tormentor vadi me..: pozdrav

Znaci instaliram pes 2008 i sve u redu..ali kad upalim igru,skroz mi je losa sitacija..nemogu da biram sudije,niti vremenske uslove,koji god stadion izaberem svaki isti travnjak,nema navijaca,nijedan igrac nema plavu kosu (kuyt crn ko cigan),ma nista ne valja..citam neke forume i jos raje se zali ali niko ne daje nikakav odgovor..Kod prijatelja mi savrseno radi,sve stima,a graficka mu kao moja i Ram nam isti..

znam da ti pratis dosta,pa ako imas kakvo rjesenje ;)

Edited by lerMa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fazon je sto ja jos uvijek igram samo demo, pa ti nikako ne mogu pomoci : pozdrav

Napisao sam, ne radi mi rom, jos uvijek nisam probao full verziju :e060[1]: (hajd ako mozes saznati koji je tacno kod tebe Pioneer, kad je tako dobar da njega uzmem)

A nemam predstave sta bi moglo biti, kazes da ti je kod jarana sve isto, a imate istu konf. k:fdkas Probaj sa forumima evo-web i pesfan, tamo se registruj, pomoci ce ti 300%, sve dijagnoze same. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

naziv je PIONEER DVD-RW DVR-112D

 

ja mislim da mi je zbog one opcije na settingsu,ono quality..reko sam da je kod mene na low..da bi prebacio na medium treba mi Pixel/Vertex Shader, verzija 2.0 za medium a 3.0 za high quality..skino ja to,ali opet graficka nemoze..(graficka ATI 128mb)..ovako sam ja skonto. Daj Boze da nije ovako..trazio sam ja po forumima,ali niko nista ne odgovara a ima raje bruku sa ovakvim problemom..nema jos niko strucan da se javi..: pozdrav

haj kupi to i instaliraj,pa cemo vidjet kako ce kod tebe..

gdje li je onaj nebeskoplavi?! znam da on igra,ali neznam jel na PS2 ili na PC-u..

imal iko vise na ovom forumu da igra? hajte ljudi pomagajte..

Edited by lerMa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×