Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Gambler

Mobiteli

Recommended Posts

A kaj kažeš na d600? Pretpostavljam da ima iste ili možda čak i bolje karakteristike od ovog, a mogu ga vjerojatno dobit po dobroj cijeni :a020[9]:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Večina u ima u ponudi samo d500 ili d520, koliko košta 510 taj u dućanu i gdje, a za koliko ga najeftinije mogu nabavit na crno, pitam s obzirom da ga nisam nigdje vidio u ponudi a imam kvalitetnog dilera jednog pa da me ne spali :sal1:

47312[/snapback]

 

 

 

cijena mu je oko 300-350 KM polovan, a nov oko 400 KM, za ducane neznam jer uzimam i ja kod jednog dilera . Samo dodaj na cijenu d-510 jos najvise 50 KM, a vrijedi dati jos do 50 vjeruj.

 

evo adresa da malo pogledas cijene

 

http://www.phone.co.yu/

 

pa uporedi sa cijenama iz tvog rejona pa ces skontat otprilike

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kaj kažeš na d600? Pretpostavljam da ima iste ili možda čak i bolje karakteristike od ovog, a mogu ga vjerojatno dobit po dobroj cijeni :a020[9]:

47313[/snapback]

 

 

 

 

d600 ima bolju kameru 1.92 megapiksela i bolju rez.ekrana 240x320 piksela a u sustini ostalo je isto. Ako je dobra cijena uzmi d-600

 

evo stranica pa uporedi d510-d600

 

http://www.phone.co.yu/mobilni_telefoni/up...je_telefona.php

Share this post


Link to post
Share on other sites
ajde puno hvala na pomoći, sutra ili prekosutra ću uzet d600 kod dilera svog bravo::  :sal1:

47391[/snapback]

 

 

jesi li uzeo tel. i ako jesi kakvi su utisci :D:

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesi li uzeo tel. i ako jesi kakvi su utisci  : pozdrav:

47987[/snapback]

 

sutra idem ću se nać s ovim tipom na kavi pa će mi ga dat ili sutra ili u ponedjeljak :sal1::

Share this post


Link to post
Share on other sites
sutra idem ću se nać s ovim tipom na kavi pa će mi ga dat ili sutra ili u ponedjeljak : pozdrav::

48026[/snapback]

 

 

 

ok tel.je za cistu 10 uostalom uvjerices se bravo::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sta koristim ja u ovom trenutku...Jako sam zadovoljan i ne mislim da ga menjam naredni godina dana...

 

w800i.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

imal ko kakvog dilera ... imam nokiu 6280 ... zamijenio bi za novu n80 ... samo sarajevo ... ili neko od raje iz sa zeli kupiti 6280 :normala:

Edited by nebeskoplavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×