Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Gambler

Mobiteli

Recommended Posts

ajd predložite mi koji da mobitel kupim, krepao mi moj :a040[1]:

Također slobodno napišite i koje vi koristite i kako ste zadovoljni : pozdrav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta furas, da li mora biti color display, kamera... Ja licno ne volim takve, zna se za sta mobitel sluzi. Uglavnom, preporucio bih ti iskljucivo NOKIA telefone, meni su oni beton, a i mislim da su daleko najkvalitetniji, sa SIEMENSima sam imao bruku problema, za ostale i ne znam. Ja imam 2300 (strasan telefon :unsure ), odlicno sluzi, ne bih ga mijenjao ni za sta. : pozdrav:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne znam sta furas, da li mora biti color display, kamera... Ja licno ne volim takve, zna se za sta mobitel sluzi. Uglavnom, preporucio bih ti iskljucivo NOKIA telefone, meni su oni beton, a i mislim da su daleko najkvalitetniji, sa SIEMENSima sam imao bruku problema, za ostale i ne znam. Ja imam 2300 (strasan telefon  : pozdrav ), odlicno sluzi, ne bih ga mijenjao ni za sta.  :unsure:

46905[/snapback]

 

2300_mainpage_s1.jpg

 

takav :unsure:

 

Ja bi ipak nešto s kamerom, ekranom u boji, Irdom itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah: hahah: hahah:

Bas takav (samo ne sa takvim bojama, druga je maska, crno-siva kombinacija). Rekoh da imam averziju prema tim mobitelima (kamera, color...), a pogotovo mi ne ide u glavu kako neko moze dati 400€+ za nesto takvo. Meni je dovoljno da mogu zvati i primati poruke, sve ostalo je nepotrebno. Hajd, valjda ti se neko javi sa konstruktivnijim prijedlogom :unsure : pozdrav:

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahah:  hahah:  hahah:

Bas takav (samo ne sa takvim bojama, druga je maska, crno-siva kombinacija).

46907[/snapback]

 

ma meni se baš ova kombinacija sviđa :e040[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam ovu mašinu

 

sonyericssont610.gif

 

Uzeo sam ga kad je tek izasao prije 3-4 godine,prezadovoljan sam,neunistiv je,dok ne izdahne bolji necu uzimati : pozdrav::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporucio bih ti da uzmes samsung d-510

Imam ga vec neko vrijeme i nema greske telefon je extra, ima sve potebne funkcije i extra kameru

Evo par podataka:

 

Rezolucija kamere : (SXVGA) 1280x1024 piksela

Broj piksela : 1.3 megapiksela

Ostalo : video zapis, digitalni zoom, blic

Formati fajlova : aac, mp3,

Pomoću kabla : USB port,

Bežično : infracrveni port, bluetooth,

Dimenzije telefona : 94x46x24 mm

Masa : 100 grama

Broj boja : (18-bit) 262.144 boja

Rezolucija : 176x220 piksela

samsung_d510.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Preporucio bih ti da uzmes samsung d-510

Imam ga vec neko vrijeme i nema greske telefon je extra, ima sve potebne funkcije i extra kameru

Evo par podataka:

 

Rezolucija kamere : (SXVGA) 1280x1024 piksela

Broj piksela : 1.3 megapiksela

Ostalo : video zapis, digitalni zoom, blic

Formati fajlova : aac, mp3,

Pomoću kabla  : USB port,

Bežično : infracrveni port, bluetooth,

Dimenzije telefona : 94x46x24 mm

Masa : 100 grama

Broj boja : (18-bit) 262.144 boja

Rezolucija : 176x220 piksela

47242[/snapback]

 

daj mi samo reci kako ti funkcionira infracrveni port, neko mi je reko da samsung telefoni imaju nekakvih problema s tim jel možeš normalno prebacivat podatke na laptop ili na ostale mobitele(koji nisu samsung)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

infracrveni port (koji je istina los jer se nemoze povezati sa dr.mobitelima )ne koristim uopste jer ima blutooth koji je dosta bolji.Pomocu njega se povezem sa drugim mob. i comp. i razmijenjujem podatke kako sa mob. na comp. i obrnuto.Samo uzmes blutooth za comp koji nije skup i to je to .Brzina prenosa podataka je odlicna.Ako ga uzmes neces se pokajati -bar ja nisam niti sam cuo da se neko zali. Slican je d-500 samo je tanji i ima memory karticu.Telefon ima sve sto sada tel. imaju.(ili bi trebali)

Share this post


Link to post
Share on other sites
infracrveni port (koji je istina los jer se nemoze povezati sa dr.mobitelima )ne koristim uopste jer ima blutooth koji je dosta bolji.Pomocu njega se povezem sa drugim mob. i  comp. i razmijenjujem podatke kako sa mob. na comp. i obrnuto.Samo uzmes blutooth za comp koji nije skup i to je to .Brzina prenosa podataka je odlicna.Ako ga uzmes neces se pokajati -bar ja nisam niti sam cuo da se neko zali. Slican je d-500 samo je tanji i ima memory karticu.Telefon ima sve sto sada tel. imaju.(ili bi trebali)

47299[/snapback]

 

ok, puno hvala bravo::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večina u ima u ponudi samo d500 ili d520, koliko košta 510 taj u dućanu i gdje, a za koliko ga najeftinije mogu nabavit na crno, pitam s obzirom da ga nisam nigdje vidio u ponudi a imam kvalitetnog dilera jednog pa da me ne spali :sal1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×