Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
hasse

kupujem racunar

Recommended Posts

Ako neko prodaje ili zna nekog da prodaje polovan racunar ( pod polovan ne mislim kantu iz 92' godine hahah: )

 

Otprilike :

P IV 2.0 .....pa na vise

RAM: 256 ...pa na vise

monitor : 17'

CD RW, po mogucnosti DVD

Graficka: bar 128 MB

HDD: 80 GB...pa na vise

 

ili nesto slicno neka jaiv pa da se dogovorimo : pozdrav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do koliko love? Ne znam koliko si para spreman dati, da li bi se moglo sta novo skuckati ... haj javi pa da vidimo sta moremo skontati :D::

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do koliko love? Ne znam koliko si para spreman dati, da li bi se moglo sta novo skuckati ... haj javi pa da vidimo sta moremo skontati  :D::

47113[/snapback]

 

ma nemam pojam...tetak hoce cerki da kupi pa trazi da nadjem nesto da nije skupo:) svaka ponuda ulazi u razmatranje.

 

a sebi da kupujem, kupio bih nove djelove i ja bi ga sastavljo :D:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma nemam pojam...tetak hoce cerki da kupi pa trazi da nadjem nesto da nije skupo:) svaka ponuda ulazi u razmatranje.

 

a sebi da kupujem, kupio bih nove djelove i ja bi ga sastavljo  :D:

47269[/snapback]

 

Pa zato te i pitam do koliko para, pa onda naravno opcija sastavljanja... a ako hoces polovno ( a samim tim i jeftinije) probaj ovo isto pitanje postaviti na ovom forumu, tu ces sigurno naci prodavaca :D:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa zato te i pitam do koliko para, pa onda naravno opcija sastavljanja... a ako hoces polovno ( a samim tim i jeftinije) probaj ovo isto pitanje postaviti na ovom forumu, tu ces sigurno naci prodavaca  :sal1:

47271[/snapback]

 

evo kupljeno prije pola sata :sal1: odem kafu popiti i dobijem masinu:

 

P IV 2,4

512 RAM

CD RW

DWD

graficka 128MB

80 GB HDD

monitor LG 17'

za 200 KM hahah: hahah: hahah: (delegat misli da me zahebo jer nema mis i tastaturu hahah: hahah: , ko sve danas ima komp :D )

 

hvala u svakom slucaju : pozdrav:

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo kupljeno prije pola sata  :D:  odem kafu popiti i dobijem masinu:

 

P IV 2,4

512 RAM

CD RW

DWD

graficka 128MB

80 GB HDD

monitor LG 17'

za 200 KM  hahah:  hahah:  hahah:  (delegat misli da me zahebo jer nema mis i tastaturu  hahah:  hahah: , ko sve danas ima komp  :D )

 

hvala u svakom slucaju  :sal1:

47294[/snapback]

: pozdrav: :D: :sal1:

pa gdje si to kupio,pa onda moja mašina ne vrijedi ni 100km neeeeee:

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo kupljeno prije pola sata  :D:  odem kafu popiti i dobijem masinu:

 

P IV 2,4

512 RAM

CD RW

DWD

graficka 128MB

80 GB HDD

monitor LG 17'

za 200 KM  hahah:  hahah:  hahah:  (delegat misli da me zahebo jer nema mis i tastaturu  hahah:  hahah: , ko sve danas ima komp  :D )

 

hvala u svakom slucaju  :sal1:

47294[/snapback]

 

: pozdrav: Anblivbl... to bas neka dijagnoza... tajpi ga hocel jos sta prodavati, ja sam veoma raspolozen za trgovanje :sal1

Svasta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
: pozdrav: Anblivbl... to bas neka dijagnoza... tajpi ga hocel jos sta prodavati, ja sam veoma raspolozen za trgovanje  :sal1

Svasta...

47305[/snapback]

 

ma idiot....ne znam ni kako se zove, sjedio pored mene za stolom, i ja pricam jaranu da hocu da kupim racunar polovan kad pridje stolu... hahah: hahah:

 

sami ga je Bog polsaoooooo, u ovo vrijeme vrijeme prokletoooo hahah: hahah:

 

i prvo je trazio cjelih 300 KM, i ja se nasalim pa nema misa i tastature..kad kralj mrtav hladan : "haj moze li za 200"... sramota me bilo ovog jarana sa mnom sto je bio, mogo sam ja njega jos spustiti hahah: hahah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×