Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Hennessy

LimWire Pro

Recommended Posts

Dakle radi se o p2p programu, ponajboljem.

Ovo je pro odnosno full verzija, i stvarno ima puno stvari od muzike nadalje. Provjereno nema spywere i ostalih gluparija i ne zauzima puno od Cpu-a, a kad se connection status popne na Turbo-Charged skida sve brzinom munje, naravno ne na modemu :c020[1]:

Uživajte, i ako tko ima kakvo pitanje slobodno...

 

LimeWire Pro

Edited by Hennessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to koristim već dvje godine i zadovoljan sam,ako mi zatreba koja pjesma tu uvijek nađem bravo::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, mozda je samo meni tako, ali ja kada sam god probao da skidam sa Lime-om nece k:fdkas Ukucam nekog izvodjaca, izlista mi, kliknem na pjesmu, download - nista se ne desava... Evo sada sam maxuz skinuo i ovaj, opet isto...

Zato je DC++ zakon, nikad problema, a ima 90% onoga sto mi treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne znam, mozda je samo meni tako, ali ja kada sam god probao da skidam sa Lime-om nece  k:fdkas Ukucam nekog izvodjaca, izlista mi, kliknem na pjesmu, download - nista se ne desava... Evo sada sam maxuz skinuo i ovaj, opet isto...

Zato je DC++ zakon, nikad problema, a ima 90% onoga sto mi treba.

49577[/snapback]

i kod mene isto,sve nađe normalno idem na download nista :a040[1]: :a040[1]: :a040[1]:

prije mi je normalno radio pa sam formatirao komp. i kad sam ga ponovo instalirao nista,probao sam barem 10 puta ali nista :a040[1]: :a040[1]: :a040[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites
i kod mene isto,sve nađe normalno idem na download nista :a040[1]:  :a040[1]:  :a040[1]:

prije mi je normalno radio pa sam formatirao komp. i kad sam ga ponovo instalirao nista,probao sam barem 10 puta ali nista :a040[1]:  :a040[1]:  :a040[1]:

49578[/snapback]

Hmm i meni se to jednom desilo, ali s starijom verzijom za koju mi je on nudio update ali ja nisam želio, pa onda on očito nije želio dowlodati. Acer probaj ovu verziju ziher sam da će raditi. Kreator isto tako. Naravno tu je i DC++ koji je odličan, pogotovo za "power downlodere", a običnim korisnicima je i limewire superiška, pogotovo pro verzija koja jako brzo skida.

 

^Edit: Acer provjeri da ti firewall nesmeta limewire-u.

Edited by Hennessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×