Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Tormentor

*Kiksevi komentatora*

Recommended Posts

Svasta je nesto lupeto i danas, ali ovo sam bas zapamtio, kada je nabrajao veliku petorku Italije...

''...Juventus, Roma, Inter, Fiorentina i Lazio... to je krema Talijanskog fudbala''

 

By: Mr. Vugdalić, Lazio - Atalanta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li netko zna... jer ja :D Bilo je to HTRu prije koju godinu...." GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Kuyac gol, stativa!!! " ... i onda stanka od 60ak sekundi... : pozdrav :D

Edited by dykwiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mirko Kamenjasevic

 

* "Gol, gol,... kurac gol, stativa!!!"

(sledeca utakmica):

"... slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal... topovski udarac i gol... kurac gol, precka... sjedi mali picka ti materina, nista ne vidim."

(6 meseci suspenzije.)

(Posle toga kad se vratio):

Vahidin Musemic u izglednoj sansi i nistaaa... ali opet Musemic dolazi do lopte, udarac i golman brani, lopta se odbija do Musemica koji upucuje snazan udarac lijevom nogom... preckaa, Musemic ovaj put glavom i opet je promasio jeb'o mu ja mater smotanu!!!"

(2 godine suspenzije)

: pozdrav :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

obn - Everton - Fiorentina

 

Cuje se ogromna podrska navijaca Evertona - Vugdalic : sad mi dodje sa cutim par minuta samo da vas pustimo da gledate ovo navijanje - od ovakvog navijanja dize se kosa na glavi - ko ima ; Hadzic ( koji zajedno sa njim prenosi tekmu - koji je procelav ) : onako tiho ispusti : heh ; Vugdalic : izvini kolega : pozdrav

 

isti lik - tekma Milan - Arsenal - kao dosla neka djeca iz cijelog svijeta na tekmu - nekakvav turnir bio i sad Vugdalic njih spominje i nesto kao : Pogledajte majstorije igraca na terenu sad ova djecica svojim " slatkim ocicama " upijaju znanje : pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Igraci izlaze na teren predvodjeni jednim od najboljih trenera na svijetu, Luboshem Michelom''

 

By: Zoran Suko, Inter - Werder

Share this post


Link to post
Share on other sites
''Igraci izlaze na teren predvodjeni jednim od najboljih trenera na svijetu, Luboshem Michelom''

 

By: Zoran Suko, Inter - Werder

 

joj kad sam ovo veceras cuo jesam se ismijao...koji kreten... :neznam

 

uvijek ima poneki biser.. :neznam

Share this post


Link to post
Share on other sites

umalo da zaboravim...

 

Velid Spaho:

"...ekipa Sakhtara u domacem prvenstvu ima na svom terenu 3 remija i 1 nerijesen rezultat..." :e040[1]: :e040[1]:

 

koji klotz... :e040[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites
prenosi Vugdalic :ludonja

 

Kad smo vec kod tog mazluma, evo nesto o njemu:

 

The best of Sabahudin Sa

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Ali poznavajuci Engleze njima je vaznije zabiti, nego ga dobiti... hehe odnosi se naravno na pogotke''

 

''Ovako sutra u BiH dolazi visoka delegacija, ovako jedan ima 2,05 cm...''

 

"Kako igraju Nijemci veceras,ne bi imali mjesta ni kod nase Velike mame veceras".

 

:no: :no: :no:

 

By: Vugda, Njemacka - Engleska 1:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

S. Sušec: "Loše se piše Trinidadu, a bogami i Tobagu."

(Utakmica Lige sampiona 1996/97 izmedju Mancester Junajteda i Borusije iz Dortmunda, ovako je procitao sastav Mancestera): 

"Na golu je Šmejkel, u odbrani su Geri Nivajl, Denis Irvajn, Geri Pelister, Henig Berg. U srednjem redu su Pol Suls, Niki Bats, Dejvid Bejkem i Roj Keni. U špicu su Endi Kol i Ole Gunar Solksjare!"  (Zvonko Mihajlovski ) 
:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×