Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
harikatz

Vicevi

Recommended Posts

Jedan dan na vrata ugledne gospođe neko zazvoni i ona otvori vrata. Ispred vrata je stajao uglađeni gospodin, koji reče:
- Dobro jutro.
- Dobro jutro. - odgovori gospođa.
- Imate li vi pičku? - upita je on.
Gospođa mu uvrijeđeno zalupi vrata pred nosom. Sutra u isto vrijeme, potpuno ista slika. Kad se gospođin muž vratio s posla tog dana, ona mu ispriča šta joj se desilo.
- Ne uznemiravaj se, sutra neću ići na posao. Ako ponovo dođe da pita imaš li pičku, ti kaži da imaš, a ako nešto pokuša ja ću izaći i obračunati se s njim.
Tako i bi. Sutra, u isto vrijeme neko zazvoni na vrata. Gospođa otvori, a onaj isti gospodin ponovo pita:
- Imate li vi pičku?
- Imam! - reče gospođa.
- E, onda je dajte onom svom majmunu, da ne jebe više moju ženu na poslu!!! hahahahahahahahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sajam piva, i na pauzi predstavnici sjednu da popiju po jedno.
Predstavnik Heineken-a naruchi Heineken, predstavnik Bavarie uzme Bavariju, predstavnik Becks'a Becks, a predstavnik Tuzlanskog naruči Coca Colu...
Pitaju ga ostala trojica zašto naručuješ Coca Colu, a on odgovara: "Ma, kad necete vi pivo, necu ni ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko podne stigne Muji poruka od švalerke:
- "Dođi brzo, sama sam kući!"
Razmišlja on kako da se izvuče pa reče Fati:
- "Jao ženo umro tetak! Evo sad javili. Ostani ti i kopaj, a ja idem da vidim treba li šta pomoći."
Ode Mujo i ostavi Fatu na njivi da kopa. Posle nekog vremena vraća se on kući i kaže:
- "Nećeš verovati. Ja otišao do tetka, kad on živ i zdrav. Rekoh, kad sam već tu, sednem sa njim, popijem kafu, upitam ga za zdravlje i shvatim da me neko leeepo namagarčio. Ne mogu verovati da se ljudi šale na takav način!"
Na to će Fata:
- "Ovaj svet je totalno poludeo. Evo sad kad si ti otišao, naiđoše dvojica pijanih drumom i napadoše na mene.
Kažu, ili da im pevam, ili da se seksamo!"
- " Iiiii, šta si uradila?" - upita je Mujo, vidno zabrinut.
A Fata će:
- "Pa kako da pevam kad je tetak umro?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razgovaraju dvojica prijatelja u kafani:

-Da li se plašiš pauka?
-Ništa posebno...
-Dobro je, pošto ti jedan upravo nosi auto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pandur zaustavlja pijanca i pita ga:
P: Kuda ste se uputili u ovo doba noci ?
P: Na predavanje.
P: Daj bre, pa ko sada predaje ?
P: Moja zena !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idu dve plavuše ulicom i kaže prva:
- Vidi onog psa s jednim okom!
Druga plavuša prekrije rukom jedno oko i kaze:
- Gde, gde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leže muškarac i žena na krevetu i gledaju u plafon.

Misli žene :
- " Šuti.
Neće da razgovara.
Ne voli me, a možda je našao drugu ... "

Misli muškarca :
- " Muha.
Muha na plafonu, kako li se samo drži, kako ne padne ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedne večeri četiri prijatelja studenata su bili na zabavi i nisu učili za test koji je trebao biti sljedeći dan.
Ujutro su isplanirali sljedeće: zaprljali su se što su bolje mogli, zatim su takvi otišli do profesora i rekli mu da su prošlu noć bili na vjenčanju, a na povratku im je pukla guma na autu pa su ga morali gurati natrag i zbog toga nisu u stanju pisati test. Profesor je ljubazno dozvolio da pišu test za 3 dana. Zahvalili su mu i rekli da će biti spremni za 3 dana.

Trećeg dana su otišli pisati test. Profesor je rekao da im je pripremio poseban test i da će svatko od njih pisati u drugoj prostoriji. Svi su se složili s tim budući da su se dobro pripremili.

Test se sastojao od jednog pitanja za 100 bodova.

Pitanje 1:
Koja guma?
a) prva lijeva
b) zadnja lijeva
c) prva desna
d) zadnja desna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×