Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
kameny

POMOĆ

Recommended Posts

Potreban mi je program za obradu fotografija koji može okolo slike napravit kao okvir ili ramu u obliku procvjetalih ruža,zelenila i tako sličnog.

Ako netko zna koji to program ima neka mi napiše njegovo ime.

Hvala : pozdrav:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Potreban mi je program za obradu fotografija koji može okolo slike napravit kao okvir ili ramu u obliku procvjetalih ruža,zelenila i tako sličnog.

Ako netko zna koji to program ima neka mi napiše njegovo ime.

Hvala : pozdrav:

56705[/snapback]

 

nisam ti neki strucnjak.... ali... slusaj ... kad sam ja instalirao skener nedavno ...uz to je stigao (na cd-u) i program za obradu skeniranih (i bilo kojih drugih) slika ... ima raznih okvira... a mislim da bi se i takav kao sta ti trazis mogao nac ... program ti se zove .. Ulead Photo Express 5 SE .. pa sad ako sam pomogao .. : pozdrav:

Share this post


Link to post
Share on other sites
nisam ti neki strucnjak.... ali... slusaj ... kad sam ja instalirao skener nedavno ...uz to je stigao (na cd-u) i program za obradu skeniranih (i bilo kojih drugih) slika ... ima raznih okvira... a mislim da bi se i takav kao sta ti trazis mogao nac ... program ti se zove .. Ulead Photo Express 5 SE .. pa sad ako sam pomogao ..  : pozdrav:

56710[/snapback]

Bravo care pa kako se nisam sjetio toga ja imam njihov program za obradu i pravljenje DVDa,strašna stvar,sad ću nać na netu i skinut.Care imaš pivo kad naiđeš u Osijek. cuga1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bravo care pa kako se nisam sjetio toga ja imam njihov program za obradu i pravljenje DVDa,strašna stvar,sad ću nać na netu i skinut.Care imaš pivo kad naiđeš u Osijek. cuga1

56726[/snapback]

 

hehe ... aj drago mi je sta sam pomogao .. cuga1 : pozdrav::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×