Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
m_zika

HNK Hajduk Split

Recommended Posts

Na ovom forumu ima najviše Hajdukovaca (dokazano anketom :c020[1]: ) pa neka ovo bude mali kutak za naše rasprave o najtrofejnijem klubu u hrvata, aktualnom prvaku države, klubu sa najviše navijača i sa najdužom tradicijom.

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste li vidili kako budale opet minjaju trenera :pehar:

 

1999 / 00 Katalinić (7), Matković (20) i Nadoveza (6)

2000 / 01 Nadoveza (4) i Vulić (28)

2001 / 02 Gračan (14) i Bilić (16)

2002 / 03 Vulić Kup

2003 / 04 Vulić (29) i Nadoveza (3)

2004 / 05 Katalinić (5), Slišković (19) i Štimac (8)

2005 / 06 Blažević (10), Gudelj (10), Bonačić

 

Ovo je sve idiot Grgić smjenija :a040[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovom forumu ima najviše Hajdukovaca (dokazano anketom :c020[1]: ) pa neka ovo bude mali kutak za naše rasprave o najtrofejnijem klubu u hrvata, aktualnom prvaku države, klubu sa najviše navijača i sa najdužom tradicijom.

 

Posted Image

9428[/snapback]

:a050[1]: :a050[1]:

neeego s koliko bi komada na Kantridi bili zadovoljni??? 3,4,5?? :a050[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:a050[1]:  :a050[1]:

neeego s koliko bi komada na Kantridi bili zadovoljni??? 3,4,5??  :a050[1]:

9431[/snapback]

ma rijeku dobivamo 2:1

 

erceg jedan, cime 1 :c020[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:a050[1]:  :a050[1]:

neeego s koliko bi komada na Kantridi bili zadovoljni??? 3,4,5??  :a050[1]:

9431[/snapback]

Dosta će nam biti 3 komada - u vašoj mriži! ooooo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma rijeku dobivamo 2:1

 

erceg jedan, cime 1 :c020[1]:

9433[/snapback]

bit će teška nogi tomi ercegu ( dabar jednom koljanina u glavu skine :b020[2]: )

al nadam se da vam neće ovi pustit bodove nego se pomučite za njih :a020[9]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma uprava treba pod hitno otić, jer ovo što rade to je prešlo sve granice, umjesto da mjenjaju sebe jer su potpuno nesposobni oni mjenjaju trenere koji nisu krivi što su im ovi ostavili damjanoviće, režiće, žiliće, đolonge...

9432[/snapback]

Ma Grgić se nalazi 8. na listi najutjecajnijih ljudi u povijesti kluba :e060[1]: ma kako može stoka sebe svrstavat uz bok Titu Kiriginu kao najuspješniji predsjednik u povijesti. Istina osvojio je 3 titule ali to ne pere ljagu ovoj šteti šta nam je nanija ove 2 sezone sa svojim poslovanjem. Minja trenere ka čarape, dovodi poluigrače iz Bosne i Makedonije, prodaje najvažnije igrače za siću... očaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma uprava treba pod hitno otić, jer ovo što rade to je prešlo sve granice, umjesto da mjenjaju sebe jer su potpuno nesposobni oni mjenjaju trenere koji nisu krivi što su im ovi ostavili damjanoviće, režiće, žiliće, đolonge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo za mišu znam da je istina,al opet ostaje pitanje koliko mlad trener i neafirmiran može vodit hajduka...po meni on se mora dokazat prvo u nekom frugom klubu a ne odma u hajduku...loš primjer je Gudelj za to

9653[/snapback]

On se je dokazao u Jadranu iz Ploča s kojim je bio dva puta za redom jesenski prvak,ali zbog anbicija kluba nebi ostajao na tom mijestu,a i moj veliki suradnik i imenjak Tomislav Ivić je za njega rekao da je veliki trener i da mu je zajamčena velika trenerska karijera a koliki je autoritet među igračima to netreba ni spominjati. bravo::

Share this post


Link to post
Share on other sites

On se je dokazao u Jadranu iz Ploča s kojim je bio dva puta za redom jesenski prvak,ali zbog anbicija kluba nebi ostajao na tom mijestu,a i moj veliki suradnik i imenjak Tomislav Ivić je za njega rekao da je veliki trener i da mu je zajamčena velika trenerska karijera a koliki je autoritet među igračima to netreba ni spominjati. bravo::

9656[/snapback]

znam da je autoritet al nije lako vodit hajduka,mislim da nije još za to...jadran iz ploća je ipak premal klub,treba prvo vodit bar neki prvoligaški klub pa tek onda doć ovde..nije baka slučajno njega stavia za asistenta i stvarno sam čua dosta pohvala za njega,al nije on još za hajduk..

 

Šta se tiče bonačića- za mene je veliki serator i loš trener al ima jedna stvar zbog koje ipak mislim da je u ovom trenutku dobar izbor-radnik je,u prvih mjesec dana sigurno će dignit elipu moralno i samopuzdanje će sigurno puno ojačat kod igrača al to će trajat sve skupa prekratko jer će u roku od mjesec dana apsolutno svaki igrač želit da otiđe iz kluba jer će to bit preveliki teror i niko ga neće moć trpit previše..

očekujem da u momčad vrati par otpisanih igrača koji su zaslužili bit u prvih 11 a da neke iz prvih 11 izbaci-ako nesto pozitivno mislim o njemu to je da nije lik koji će podvuć rep,ako ima šta za kazat on to kaže izravno pa tako očekujem da zatraži povratak oderđenih igrača

 

p.s.

vidim da si upoznat sa situacijom pa jedno pitanje:Frane Ćaćić-loji je problem s tim momkom i zašto ne dobiva nikako pravu priliku-jel u pitanju njegov pristup treninzima il nešto drugo...odgovor može i na p.m. : pozdrav::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro prekinut ćemo priču oko Miše jer ne mislimo isto,ali dobro Bonačić je dobio priliku i nadam se da će je znati izkoristiti Mišo je mlad trener i on če sigurno preuzeti Hajduk pa i veće klubove,a što se tiče Čaćića on je otpisan još u vrijeme Čire i prebačen u takozvanu 2 ekipu. : pozdrav::

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma krivo si me razumia,imam ja dobro mišljenje o miši al za sve treba vremena pa tako i za njega da postane trener hajduka...

znam da je Ćaćić otpisan al mene zanima zašto je tako ,koji je tu problem k:fdkas

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma krivo si me razumia,imam ja dobro mišljenje o miši al za sve treba vremena pa tako i za njega da postane trener hajduka...

znam da je Ćaćić otpisan al mene zanima zašto je tako ,koji je tu problem k:fdkas

9693[/snapback]

Problemi su isti kao i kod Deranje,Munjoza,Šute,Graniča i ostalih,dakle ne zadovoljavaju uvijete i nisu spremni za prvu ekipu. : pozdrav::

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma krivo si me razumia,imam ja dobro mišljenje o miši al za sve treba vremena pa tako i za njega da postane trener hajduka...

znam da je Ćaćić otpisan al mene zanima zašto je tako ,koji je tu problem k:fdkas

9693[/snapback]

Problemi su isti kao i kod Deranje,Munjoza,Šute,Graniča i ostalih,dakle ne zadovoljavaju uvijete i nisu spremni za prvu ekipu. : pozdrav::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×