Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
m_zika

HNK Hajduk Split

Recommended Posts

Problemi su isti kao i kod Deranje,Munjoza,Šute,Graniča i ostalih,dakle ne zadovoljavaju uvijete i nisu spremni za prvu ekipu. : pozdrav::

9698[/snapback]

koje uvjete,nemaju dobre managere...bolji igrači od svih iz prvih 11 bar Ćaćić,deranja i munhoz,ovu dvojicu ostalih bolje ne komentirat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problemi su isti kao i kod Deranje,Munjoza,Šute,Graniča i ostalih,dakle ne zadovoljavaju uvijete i nisu spremni za prvu ekipu. : pozdrav::

9698[/snapback]

Zamisli situaciju, prvo su škartali Deranju jer nije zadovoljava, pa su nakraju ipak potpisali ugovor kao neko pojačanje, a sad ga opet škartali bez obzira šta ima ugovor. To pokazuje sa koliko logike posluje uprava. :e060[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je za hajduk najbolje riješenje trener juniora i moj prijatelj Mišo Krstičević koji je mladi i perspektivni trener proglašen za trenera dalmacije jer samo tako mogu doći do kondicije i želje za pobijedom,ja pošto sam jako blizak sa klubom znam primjer kad je bio ČIro igrači su osobno određivali koliko traje trenig,a čiro bi samo rekao može sine,a baš toga u Miše nema u njega je na prvom mijestu trka odnosno kondicija i veliki rad koji je itekako potreban Hajduku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je za hajduk najbolje riješenje trener juniora i moj prijatelj Mišo Krstičević koji je mladi i perspektivni trener proglašen za trenera dalmacije jer samo tako mogu doći do kondicije i želje za pobijedom,ja pošto sam jako blizak sa klubom znam primjer kad je bio ČIro igrači su osobno određivali koliko traje trenig,a čiro bi samo rekao može sine,a baš toga u Miše nema u njega je na prvom mijestu trka odnosno kondicija i veliki rad koji je itekako potreban Hajduku.

9649[/snapback]

 

ovo za mišu znam da je istina,al opet ostaje pitanje koliko mlad trener i neafirmiran može vodit hajduka...po meni on se mora dokazat prvo u nekom frugom klubu a ne odma u hajduku...loš primjer je Gudelj za to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli situaciju, prvo su škartali Deranju jer nije zadovoljava, pa su nakraju ipak potpisali ugovor kao neko pojačanje, a sad ga opet škartali bez obzira šta ima ugovor. To pokazuje sa koliko logike posluje uprava. :e060[1]:

9754[/snapback]

Čačić se priključio sa Munjozom prvoj ekipi Hajduka ,prvi potez Bonačića. hahah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čačić se priključio sa Munjozom prvoj ekipi Hajduka ,prvi potez Bonačića. hahah:

9928[/snapback]

tebi je smješno,meni je to dobar potez,već sam reka zašto mi je jedino drago šta je bonačić trener...neće njega bit briga šta njemu govori uprava,on će radit po svome i nikoga ne sluša iako bi ja rađe gleda vulića al neka,krenia je s dobrim potezom :yess: : pozdrav: :yess:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije mi smiješno ali ipak je žalosno igrače izbacivati i vračati kako ko dođe na kormilo svak ima svoje interese pa tako i Luka,ti povratci su njegov ekonomski interes budi siguran,najradije bi ti rekao sve oko toga ali nesmijem,ali šta je tu je korupcija vlada. k:fdkas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije mi smiješno ali ipak je žalosno igrače izbacivati i vračati kako ko dođe na kormilo svak ima svoje interese pa tako i Luka,ti povratci su njegov ekonomski interes budi siguran,najradije bi ti rekao sve oko toga ali nesmijem,ali šta je tu je korupcija vlada. k:fdkas

9973[/snapback]

 

ma sve mi je to jasno al rađe da on zarađuje na financijskim interesima kad su u pitanju igrači koji ipak znaju igrat nogomet ,za razliku od onih koji sada trenutno igraju,a koji sigurno nisu kvalitetniji od onih koji ulaze-al razumljivo je da on vraća ove igrače čisto iz razloga jer on nije radio selekciju nego gudelj i kako svaki trener ima svoje prohtjeve tako i Bonačić želi vidit sve igrače s kojima raspolaže.Naravno da se slažem da je sve ovo već postalo smješno jer se pojedini igrači vračaju po 4 puta već u momčad al tu nije kriv Bonačić ,ti problemi su puno dublji...znaš na šta mislim :yess:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čačić se priključio sa Munjozom prvoj ekipi Hajduka ,prvi potez Bonačića. hahah:

9928[/snapback]

I dobar potez, ja bi još aktivirao Popaja. Čačić po meni zaslužuje igrat u prvih 11 u sredini terena, ima izvrstan udarac, dobar i točan pas, ima "mota" za asistenciju što većina igrača u Hajduku nema. Munhoz nije dobio previše prilike, po meni sasvim solidan igrač koji može konkurirati za sastav dok je o Popaju suvišno govorit. Koliko se golova nazabija sa 18 godina, možda je pa sada ali zaboravija nije.

 

Iako mi je žaj Gudelja jer ne želim olako mijenjat trenera ali Bonačić je startao šefovski i to mi je drago.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dobar potez, ja bi još aktivirao Popaja. Čačić po meni zaslužuje igrat u prvih 11 u sredini terena, ima izvrstan udarac, dobar i točan pas, ima "mota" za asistenciju što većina igrača u Hajduku nema. Munhoz nije dobio previše prilike, po meni sasvim solidan igrač koji može konkurirati za sastav dok je o Popaju suvišno govorit. Koliko se golova nazabija sa 18 godina, možda je pa sada ali zaboravija nije.

 

Iako mi je žaj Gudelja jer ne želim olako mijenjat trenera ali Bonačić je startao šefovski i to mi je drago.

10026[/snapback]

Popaj trenutno ima malih problema sa ozlijedom,ali brzo će se i on priključiti trenizima. : pozdrav::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popaj trenutno ima malih problema sa ozlijedom,ali brzo će se i on priključiti trenizima. : pozdrav::

10152[/snapback]

a bolje mi je,ne brinite se toliko hahah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajduk kažnjen jednom utakmicom igranja pred praznim tribinama

 

:e060[1]: Jebem ti HNS kreteni glupi, iduću utakmicu triba napravit show na tribinama, triba napravit nekakav protest zbog budaletina i Dinamovaca koji ordiniraju udrugom prvoligaša. :e060[1]:

10281[/snapback]

 

zašto?ako ćemo gledat realno hajduk je zaslužia i 3 utakmice bez pulike a ne jednu

Share this post


Link to post
Share on other sites

zašto?ako ćemo gledat realno hajduk je zaslužia i 3 utakmice bez pulike a ne jednu

10286[/snapback]

 

U potpunosti se slažem sa Splićom. bravo::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×