Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
m_zika

HNK Hajduk Split

Recommended Posts

zašto?ako ćemo gledat realno hajduk je zaslužia i 3 utakmice bez pulike a ne jednu

10286[/snapback]

Pitanje je bi li Dinamo dobio takvu kaznu zbog Vrbanovića i sličnih.

Inače idem na 90% utakmica pa želim i na ovu jer će nm biti jedna od najvažnijh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je bi li Dinamo dobio takvu kaznu zbog Vrbanovića i sličnih.

Inače idem na 90% utakmica pa želim i na ovu jer će nm biti jedna od najvažnijh!

10327[/snapback]

 

slušaj nije kazna zbog rasizma ,bar je ja nisam tako doživia-jer ono nema veze sa rasizmom,a i nemoš cilom stadionz naredit da šuti-tu ne postoji nikakva odgovornost hajduka,kazna je tu radi bakljade koja iz utakmice u utakmicu svaki derbi prekida minimum na 15 ak minuta i to u više navrata i to je neregularna utakmica.Da su budale iz hnsa pametne ovu mjeru bi donili već prije 2 godine a ne tek sada,to im je jedina greška u ovom slučaju!Da se ovo dogodilo negdi u europi utakmica bi bila prekinuta i registrirana 3:0 za dinamo i još bi naknadno usljedila suspenzija i novčana kazna.Šta je moglo bit dobro smo i prošli,a tako smo prošli samo zato šta je u pitanju Hajduk-nije uopće bitno šta bi bilo dinamu da se njima ovo desilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff koje kolo ludo..

Slaven vodi za nas važnu utakmicu protiv varteksa 3:0 već u 10' minuti, da bi Varteks okrenija na 3:3 i onda Musa iz slobodnog 8 min prije kraja da gol za 4:3 :b020[2]:

Druga utakmica Međimurje povelo 1:0, da bi opet primili crveni karton, da bi Cibalia povela 3:1 u gostima i na kraju Međimurje izjednačilo golovima u 80' i 90' min. :b020[2]:

Osijek jedva dobio za nas važnu utakmicu protiv Pule golom Turkovića u 70' min. :b020[2]:

Jedino loše je to što je Zagreb dobio Rijeku ali ta utakmica je ipak namještena. ^_^:

 

Sad dobijemo li Intera izgledat će ovako:

 

5. Varteks 28 (Hajduk, ZAGREB) - 1 , 0

 

6. Zagreb 27 (INTER; Varteks) - 1 , 3

 

7. Cibalia 25 (Pula, OSIJEK) - 3 , 0

 

8. Hajduk 25 (VARTEKS, Slaven Belupo) - 1 , 3

 

9. Međimurje 23 (DINAMO, Rijeka) - 0 , 0

 

10. Pula Staro Češko 22 (CIBALIA, Dinamo) - 0 , 0

 

Međimurje i Pula ispadaju iz utrke zbog preteškog rasporeda. Cibalia ima težak derbi sa Osijekom znači Cibalia na kraju bi trebala imati 28 bodova. Hajduka bi trebao uhvatiti bod u Varaždinu i pobjedu protiv Belupa pa će on imati 29 bodova. Varteks ima teško gostovanje u Zagrebu i težak susret s Hajduka, prognoziram samo jedan osvojeni bod i na kraju 29 bodova. Zagreb isto ima 2 teške utakmice ali vjerujem da će osvojiti 4 boda i na kraju imati 31. Dakle po meni bi to trebali izgledati ovako na kraju:

 

5. Zagreb 31

6. Hajduk 29

7. Varteks 29

8. Cibalia 28

 

Zbog međusobnih susreta dalje ide Hajduk, ali to je samo moja želja. Hajdukj treba sada dobiti Intera, dobije li u Varaždinu, u mnogome ovisi o Osijeku i o Zagrebu. Bit će jebeno...

:sal1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja bi volio da Hajduk uđe u ligu za prvaka, neće biti zabavno u 5. mjesecu a da Hajduk ove sezone otiđe neporažen iz Zagreba. Tako da ajmo bili ^_^:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dinamo, 2. Rijeka, 3. Osijek

------------------------------------------------------------------

4. Kamen Ingrad 29 (RIJEKA, Inter) +0 +3

 

5. Varteks 28 (Hajduk, ZAGREB) +1 +0

 

6. Zagreb 27 (INTER, Varteks) +1 +3

------------------------------------------------------------------

7. Hajduk 25 (VARTEKS, Slaven) +1 +3

 

8. Cibalia 25 (Pula, OSIJEK) +3 +0

-------------------------------

9. Pula Staro Češko 22 (CIBALIA, Dinamo) +0 +0

 

10. Međimurje 21 (DINAMO, Rijeka) +0 +0

------------------------------------------------------------------

11. Inter, 12. Slaven

 

Ovako, 7 momčadi ima toretske šanse za ulazak u Ligu za prvaka. Pula i Međimurje ispadaju jer imaju pretežak raspored i samo ih senzacije mogu ugurati u gornji dom. Znači ostalo je još 5 momčadi kojima slijedi borba u zadnja 2 kola.

Važnu ulogu će imati i Inter koji gostuje u Velikoj kod Kamena i Osijek koji dočekuje Slavonskog rivala Cibaliu.

 

Ključne utakmice će biti Varteks-Hajduk i Osijek-Cibalia. Znači Hajduk mora pobjediti Varteksa, a Cibalia ne smije pobjediti Osijeka.

 

 

 

Osvoji li Hajduk 6 bodova do kraja u Ligu za prvaka će ući:

ako *Cibalia ne osvoji preko 4 boda do kraja

ili ako *Zagreb ne osvoji preko 4 boda do kraja

ili ako *Kamen ne osvoji preko 1 boda do kraja

 

Osvoji li Hajduk 4 boda do kraja u Ligu za prvaka će ući:

- u slučaju pobjede protiv Varteksa i nerješenog sa Slavenom

*Cibalia ne smije osvojiti preko 3 boda i Varteks ne smije pobijediti Zagreba.

*Cibalia ne smije osvojiti preko 3 boda, a Zagreb ne smije osvojiti preko 2 boda.

-u slučaju pobjede protiv Slavena i nerješenog s Varteksom

*Cibalia ne smije osvojiti preko 3 boda, a Varteks mora izgubiti od Zagreba

*Cibalia ne smije osvojiti preko 3 boda, a Zagreb ne smije osvojiti preko 2 boda.

 

Osvoji li Hajduk 3 boda obavezno je da:

*Cibalia ne osvoji preko 1 bod;

*ili da Varteks izgubi obe utakmice ili da Zagreb ne osvoji preko 1 bod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

idemo gore pa onda napadamo titulu :sal1: :yess: :sal1: cuga1 hahah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

idemo gore pa onda napadamo titulu :sal1:  :yess:  :sal1:  cuga1  hahah:

13831[/snapback]

hahah: hahah: hahah: hahah: hahah: hahah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad treba dogovorit sa belupom da odigramo nerješeno jer nam je dovoljan samo bod zadnje kolo :normala

naravno da se šalim al nebi me čudilo da oni tifusi nešto tako i naprave hahah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad treba dogovorit sa belupom da odigramo nerješeno jer nam je dovoljan samo bod zadnje kolo  :normala

naravno da se šalim al nebi me čudilo da oni tifusi nešto tako i naprave  hahah:

15699[/snapback]

ja očekujem minimalno 1,60 na Hajduk i mislim da bi trebali konačno pobjedit pred domačom publikom

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad treba dogovorit sa belupom da odigramo nerješeno jer nam je dovoljan samo bod zadnje kolo  :unsure

naravno da se šalim al nebi me čudilo da oni tifusi nešto tako i naprave  hahah:

15699[/snapback]

evo i napravili su, ft 1-1 : pozdrav: hahah:

pa na šta je spao hrvatski nogomet, prvo inter, pa hajduk x neeeeee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i napravili su, ft 1-1  :unsure:  hahah:

pa na šta je spao hrvatski nogomet, prvo inter, pa hajduk x  neeeeee:

17468[/snapback]

 

nažalost bia sam u pravu...sramim se šta sam navijač kluba koji sve više i više,iz dana u dan postaje seljačka zadruga...katastrofa,uć na ovaj način u ligu ta prvaka je sramotan,rađe bi da smo danas izgubili i bar bi zna da je sve pošteno bilo,jer svejedno ovo nismo zaslužili... : pozdrav

al bar sam bia nostradamus prije tjedan dana :unsure

Share this post


Link to post
Share on other sites

vi ste bar ušli u ligu 6, a kako je meni prošle godine bilo. Pogotovo kad smo imali igrače za titulu, ali ne Pranjiću i Ljubojeviću su bitne samo pare. A tek koliko me je bilo sram ono kad je neki Bušić dao gol dinamu u Splitu te je tako Hajduk pobjedio 1-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×