Jump to content
kladionica.eu Forum
Acer

Prijedlozi,sugestije,kritike...

Recommended Posts

Sve vase prijedloge,kritike u ovom dijelu : pozdrav::

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto nema topic za goodyear ligu zar je moguce da se niko ne kladi na to.

Ja redovno igram : pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto nema topic za goodyear ligu zar je moguce da se niko ne kladi na to.

Ja redovno igram : pozdrav

12715[/snapback]

Vjerovatno zato sto jos nemamo puno clanova pa tako ni analiza.Otvaranje takvog topica je zasad nepotrebno jer malo clanova pise analize za kosarku pa je bolje sve u europsku kosarku staviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jer se ovaj forum ca placa il kak to  ide?????????????????????????????' ^_^:  :sal1:  ^_^:

12937[/snapback]

Ne,forum je besplatan kao i sadrzaj istog ^_^::

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo jedno pitanje

 

ja pisujem na mnogu engleski sajtova i trosim mnogo vremena u istarzivanje i pisenje analiza utakmice, a nemam bas vremena da prevedujem sve moje analize, a stvarno zelim biti clan ovog super foruma, pa pitam

 

Moze li da davam moje analize na Engleskom?

 

Hvala na odgovor

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo jedno pitanje

 

ja pisujem na mnogu engleski sajtova i trosim mnogo vremena u istarzivanje i pisenje analiza utakmice, a nemam bas vremena da prevedujem sve moje analize, a stvarno zelim biti clan ovog super foruma, pa pitam

 

Moze li da davam moje analize na Engleskom?

 

Hvala na odgovor

16610[/snapback]

sto se mene tice..nije nikakav problem,mislim da vecini to ne predstavlja problem.. :b025[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo jedno pitanje

 

ja pisujem na mnogu engleski sajtova i trosim mnogo vremena u istarzivanje i pisenje analiza utakmice, a nemam bas vremena da prevedujem sve moje analize, a stvarno zelim biti clan ovog super foruma, pa pitam

 

Moze li da davam moje analize na Engleskom?

 

Hvala na odgovor

16610[/snapback]

mislim da je ok,samo idemo napred ako ima i analize na drugim jezicima

: pozdrav: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz raja, da vas pitam bili mi mogli reci ovo hendikep u tenisu 5,5 ili neki drugi jel to koliko ce na kraju meca imati vise osvojeni gejmova??' hvala unaprijed!!

 

p.s. evo vam jedna stranica gdje imaju analize na engleskom http://www.freebetting.net/fixture_list.php i kliknite na krivlju onu tamo gdje pise STATS i imate sve. pozz!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozz raja, da vas pitam bili mi mogli reci ovo hendikep u tenisu 5,5 ili neki drugi jel to koliko ce na kraju meca imati vise osvojeni gejmova??' hvala unaprijed!!

 

p.s. evo vam jedna stranica gdje imaju analize na engleskom http://www.freebetting.net/fixture_list.php i kliknite na krivlju onu tamo gdje pise STATS i imate sve. pozz!!!

27220[/snapback]

 

 

evo da ti ukratko objasnim,slično je ko i hendikep u nogometu!

 

znači uzmimo na primjer današnj meč nadal (-5.5) -lopez -znači nadalu se oduzima 5,5 gemova u startu meča i ako on meč pobjedi sa 6:3 6:3 ili većom razlikom tvoja oklada prolazi ako si igra na pobjedu nadala, tj tip 1 (jer prelazi zadanu granicu od 5,5,gemova- u mom primjeru granica je 6) dok u slučaju da nadal pobjedi sa 6:3 6:4 ili manjom razlikom u tom slučaju bez obzira na pobjedu nadala tvoja oklada je gubitna jer ne pokriva hendikep od 5,5, gemova već je u mom primjeru granica na 5 gemova.

 

nadam se da je sad malo jasnije i dobro doša na sigurantip :b025[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja novi ovdje i sve je super (iako se malo tesko snaci u pocetku) ... da vas pitam nesto ...zasto ne objavljujete prognoze utakmica za nekoliko dana unaprijed (npr. u sri. ili cet. stavite prognoze utakmica koje se igraju preko vikenda) ???

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja novi ovdje i sve je super (iako se malo tesko snaci u pocetku) ... da vas pitam nesto ...zasto ne objavljujete prognoze utakmica za nekoliko dana unaprijed (npr. u sri. ili cet.  stavite prognoze utakmica koje se igraju preko vikenda) ???

29361[/snapback]

 

vjerovatno zato jer se još neznaju početne postave, ozljede igrača i tako, a i lakše je pogoditi kada igraš taj isti dan kada se utakmica igra nego da uplatiš 2 ili 3 dana prije i onda saznaš da toj ekipi na koju si se kladio ne igra jedan bitni igrač. To je moje mišljene iako se ne kladim često na nogomet

 

i naravno :042[1]: na :203382[1]: i puno sreće u klađenju :a020[4]:::

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja novi ovdje i sve je super (iako se malo tesko snaci u pocetku) ... da vas pitam nesto ...zasto ne objavljujete prognoze utakmica za nekoliko dana unaprijed (npr. u sri. ili cet.  stavite prognoze utakmica koje se igraju preko vikenda) ???

29361[/snapback]

 

 

pa zato jer igramo dan za dan ,niko ne gleda u toliko daleku budućnost ,al imaš st bombu u topicu moji listići i tu bude jedan tjedni listić od svih članova (svaki član daje jedan par za svoj dan,možda ti to malo pomogne) :a020[4]: :a020[4]:::

 

dobrodoša naravno i još bolje se snaša :sal1::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

×