Jump to content
kladionica.eu Forum
Acer

Prijedlozi,sugestije,kritike...

Recommended Posts

ok zahvaljujem .. poslusat cu koji savjet pa cu vam javit kako je proslo cuga1

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi evo opet mene ... mozda vec i dosadujem al stvarno me zanima nesto... kad u trazilicu upisem sigurantip prva pronadena opcija glasi PORTAL U IZRADI i posto sam novi na ovim stranicama zanima me sto je na tom portalu ??? da li je uopce bio jos otvoren??? ako nije sto ce biti na njemu???

Share this post


Link to post
Share on other sites
e ljudi evo opet mene ... mozda vec i dosadujem al stvarno me zanima nesto... kad u trazilicu upisem sigurantip prva pronadena opcija glasi PORTAL U IZRADI  i posto sam novi na ovim stranicama zanima me sto  je na tom portalu ??? da li je uopce bio jos otvoren??? ako nije sto ce biti na njemu???

29806[/snapback]

Nije još bio otvoren, u završnoj je fazi i trebao bi ubrzo u pogon. A što će biti na njemu zanima nas sve, strpi se pa će iznenađenje biti veće. : pozdrav : pozdrav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molba za moderatore da se postavi topic o SP 2006

Nesto kao sto ima za nba vijesti....

 

 

Sta mislite? : pozdrav:

 

 

 

Izvinjavam se tek sad vidim da to vec ima

hahah: hahah: hahah: hahah:

Edited by Sarajlija

Share this post


Link to post
Share on other sites

buduci da vecina liga u fudbalu je zavrsena ili zavrsava ovih dana...moramo se posvetiti tenisu vise nego do sada : pozdrav:

 

pa bih predlozio da Tuto i kompanija naprave listu od recimo nekih TOP 20 zemljasa i TOP 20 igraca na travi...pa i onda kada kasne njihove analize da se moze nesto odigrati. Naravno ta top lista ne treba da bude zvanicna lista, nego jednostavno njihovo misljenje igraca koji su trenutno u TOP formi.

 

isti prijedlog se odnosi i na teniserke :b025[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene samo zanima jeli je moguče sredit funkcije odebeljivanja i podčrtavanja teksta tako ,da bi se tekst samo označio a onda bi samo pritisnuo tipku u i tekst bi bio podctan.tako je na svih ostalih forumih.

ovo je dosta brže i enostavnije.

 

pozdrav : pozdrav:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mene samo zanima jeli je moguče sredit funkcije odebeljivanja i podčrtavanja teksta tako ,da bi se tekst samo označio a onda bi samo pritisnuo tipku u i tekst bi bio podctan.tako je na svih ostalih forumih.

ovo je dosta brže i enostavnije.

 

pozdrav  : pozdrav:

32193[/snapback]

Jednostavno markiras tekst pa onda "B" ako boldiras "U" ako podcrtavas ili sta vec radis.

Znaci potrebno je samo markirati(oznaciti) i odaberes gore u vrhu funkciju i to je to : pozdrav:: : pozdrav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kod mene to ne pali.

eto markiram tekst:

joker onda boliram

 

aonda:baci samo na kraj vrstice ??(joker)

neznam možda je kriv brskalnik : pozdrav:

Edited by joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ne znam,kod mene je onako kao sto sam opisao,neznam da li jos neko ima problema oko ovoga k:fdkas k:fdkas

Share this post


Link to post
Share on other sites

To vam je do Browsera, neki to podržavaju, a neki ne!

 

Meni sad recimo u Mozilli to radi, a u Operi ne radi. bravo::

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro ljudovi..... kad ce taj portal bit gotov ??? :normala

Share this post


Link to post
Share on other sites

cjenio bih da mi netko odgovori prije nove godine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

×