Jump to content
kladionica.eu Forum
Acer

Prijedlozi,sugestije,kritike...

Recommended Posts

evo jedno pitanje od mene:

 

da li je tko od forumaša zaposlen kao tipster?

dakle da daje analize a za to ga (ovisno o uspješnosti pogodaka, ili možda ne?) plaćaju. što je sve potrebno za taj posao i da li je lako 'upasti'?

 

ne znam kako to funkcionira na ovom sajtu, ali mene zanima ima li tko kakva iskustva sa nekim domaćim ili stranim sajtovima i može li preporučiti kakav link ili opisati svoja iskustva

možda već postoji ovakva ili slična tema, ali nisam je našao

hvala unaprijed

43499[/snapback]

i sada imas hrpu sajtova sa mailinglistama,ali to vise ne funkcinise kao pre,recimo,dve-tri godine,zbog ucestalih prevara i slicnih sranja,i ne bih rekao da ima dosta vrednih paid-sajtova,mada ima i onih u kojima je mesecni membership oko par hiljada dolara,pa ti sad probaj,ako zelis mogu ti poslati listu paid-sajtova,kao i onih koji liferuju "free picks" :D:

Share this post


Link to post
Share on other sites
very odlican site portal  cuga1 zivjeli

50299[/snapback]

 

bit ce jos bolji, samo polako.... :b025[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites
bit ce jos bolji, samo polako....  :b025[1]:

50302[/snapback]

 

..pa nadam se jel treba ovakvo nesto, ja sam vec dugo tako da kazem u kladionicarskim "vodama", i sigurno da je dobro da postoji ovakvo nesto da mozemo izmjeniti misljena, zabaviti se, i normalno pogoditi ono sto uplatimo..i drago mi je da sam ovdje sa vama.. pohvale jos jednom na trudu, i samo naprijed..jel cudan je taj sport.. bravo::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ovo nije podrucje gdje bih se trebao mijesati, ali upalo mi je u oko cifra preko 1000 registriranih korisnika :D: Nije dao ptuzujem ili kritiziram neke ljude ovdje (poglavito Acera kao admina) samo mislim da bi trebalo ocistiti forum od 'korisnika' koji su neaktivni jer nisu od nikakve koristi osim statistike. :normala Prvenstveno mislim na clanove bez ijednog posta na ovom forumu (pritom ne mislim na nedavno registirane korisnike). Takvo sto se radi na vecini foruma u kojima ja sudjelujem, a sigurno i u mnogo drugih. Shvacam da mnogi od vas nemaju previse ni vremena ni volje za to, ali mislim da bi se to trebalo napraviti jer sto ce nam ljudi ovdje koji samo promatraju, umjesto da se ukljuce i mozda pomognu svima kada je kladenje u pitanju.

 

:D:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan prijedlog .... pa ako se vecina slozi mogli bi pokusat ....

 

Za pocetak: mislim da bi se svi (ili oni koji zele sudjelovat) mogli ukljucit u ovaj "projekt" i pomoc svima da lakse dođu do profita!

 

Ovako: Vecina ljudi koja sudjeluje na forumu na nacin da pisu analize i izbor tipova sudjeluje iskljucivo u takmicenju (osim nedimka ili acera i sl.). Stvar koju cu ja predlozit ne bi trebala oduzimat ljudima vise od dodatne minutu- dvije (i to samo u određenim danima).

 

Vidimo u takmicenju kako se nekad naizgled jednostavan zadatak od izbora 2 tipa dnevno moze pretvorit u nemogucu misiju :e040[1]: . Ali svi koji sebe smatraju kladionicarem ne bi trebali imati problema u izboru jednog tipa i to u danima vikenda kad se odigrava ogroman broj utakmica ili u slicnim danima sa povecanom ponudom (npr. europska, svjetska prvenstva , liga prvaka, prva kola velikih teniskih turnira, kup uefa i sl.).

 

Moj prijedlog je sljedeci :a040[1]: :

1. U podforumu "popularno"- "Siguran tip" bi se mogao otvarati topic upravo u gore navedenim danima (vidim da je taj pdf jedan od najmanje koristenih pa eto... mogli bi topice otvarat tamo)

 

2. svatko tko zeli sudjelovat moze to uciniti na nacin da postavi jedan tip dnevno, ali iskljucivo tip kojeg on misli odigrat na vlastitom listicu (time se sprjecava da se odigravaju riskantni tipovi kao sto je stvar u takmicenju kao i manja prolaznost tipova). - E sad dolazimo do situacije kad je potrebno povjerenje u ostatak ekipe. Nadam se da nitko nece stavljati bezvezne tipove u zelji da zaj*** ljude iz nekih svojih razloga :blink: . Uostalom izbor tipova je svojevoljan i na vlastitu odgovornost

 

3.nikakve analize tipova nece biti potrebne

 

4.u skladu sa nazivom foruma ajmo da i ti tipovi budu "sigurni" i ogranicimo kvote na npr. od 1.20 do 1.70 - oko toga se jos mozemo dogovorit.

 

5.bilo bi dobro da se tipovi postavljaju prethodnog dana :ne (tako bi se mogao sastavit dobar tiket od nekoliko parova)

 

-koji je cilj ovog prijedloga?

cilj je da se jednostavno i sto je navaznije sigurno pokusa doci do profita.

 

Ovaj nacin mi se cini dobar iz sljedeceg razloga: mnogi od nas se klade svakodnevno ili bar 3-4 puta tjedno, a mislim da svi pokusavaju tijekom vikenda i gore navedenih dana doci do dobitka. Naravno svi imaju svoju taktiku, ali uglavnom se listici sastoje od 3-6 parova i ne vjerujem da je problem odabrati samo jedan par i staviti ga u ovaj topic. Time bi se pomoglo svima da se sastavi solidan listic.

 

misljenja, prijedloge, kritike i sve ostalo slobodno napisite! :rolleyes::

Edited by querky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno podrzavam prijedlog koji ni po cemu ne moze biti štetan , naprotiv moze biti vrlo koristan jer po mom misjenju svako ima , ako ne ligu koju prati bar neki par tj. tim i koji je siguran u prolaznost istog . Sto se tice dana u kojima bi se trebalo tipovati na odredjene tipove mislim da trebamo uzeti kao najuzi izbor iskljucivo vikend jer je tada naveci izbor parova , sto uvecava prolaznost tipa . Što se tice kvota mislim da one nisu presudne jer prolaznost tipa kao i izbor istog moze ali i ne mora da utice na visinu kvota na ponudjeni par tako da treba vijerovati u izbor tipstera ma kolike one bile i koji je par u pitanju. :normala: bravo::

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je ideja odlicna...al ipak neko ogranicenje! Jer oni koji su od pocetka na ovom forumu znaju da je to na pocetku postojalo (kao i ST timovi od 3 clana) e sad mozda bi trebali odabrati svi zajedno (recimo npr. 10-15 tipstera) koji mogu ostavljati takve tipove! jer vremenom i u te podforume podje se ostavljati svasta...i iskreno ja prvi necu da gledam tipove od clanova o kojima ne znam ni ko su ni sta su...

 

Vremenom se ta lista moze prosiriti ako se slozimo da neko zasluzuje povjerenje, ali ce ideja propasti ako se budu ostavljali tipovi kao i na takmicenju :normala:

Share this post


Link to post
Share on other sites
mislim da je ideja odlicna...al ipak neko ogranicenje! Jer oni koji su od pocetka na ovom forumu znaju da je to na pocetku postojalo (kao i ST timovi od 3 clana) e sad mozda bi trebali odabrati svi zajedno (recimo npr. 10-15 tipstera) koji mogu ostavljati takve tipove! jer vremenom i u te podforume podje se ostavljati svasta...i iskreno ja prvi necu da gledam tipove od clanova o kojima ne znam ni ko su ni sta su...

 

Vremenom se ta lista moze prosiriti ako se slozimo da neko zasluzuje povjerenje, ali ce ideja propasti ako se budu ostavljali tipovi kao i na takmicenju  :normala:

56119[/snapback]

 

Slazem se...

Share this post


Link to post
Share on other sites
mislim da je ideja odlicna...al ipak neko ogranicenje! Jer oni koji su od pocetka na ovom forumu znaju da je to na pocetku postojalo (kao i ST timovi od 3 clana) e sad mozda bi trebali odabrati svi zajedno (recimo npr. 10-15 tipstera) koji mogu ostavljati takve tipove! jer vremenom i u te podforume podje se ostavljati svasta...i iskreno ja prvi necu da gledam tipove od clanova o kojima ne znam ni ko su ni sta su...

 

Vremenom se ta lista moze prosiriti ako se slozimo da neko zasluzuje povjerenje, ali ce ideja propasti ako se budu ostavljali tipovi kao i na takmicenju  :normala:

56119[/snapback]

 

nisam od pocetka al nisam ni nepoznanica , bar se nadam :normala::

 

a ovo sve ostalo se slazem ... :normala:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dopuna: 1. kvote nisu ogranicene

2. sastavit ce se lista tipsera

moze tako? :sal1:

 

 

i pitanje: ... kad ce poll bit postavljen??? ... :unsure:

 

:sal1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podržavam prijedlog.

 

Smatram da se ne treba ograničavati postavljanje tipova samo vikendom, jer svakodnevno u ponudi kladionica (ovisno o sezoni sportova) mogu se naći parovi NHL, NBA, hokej, tenis itd., a onaj tko to prati zna da može bar jedan tip postaviti sa velikom prolaznošću (sigurne prolaznosti nema).

 

Također iz solidarnosti prema nama samima, smatram da bi bilo neukusno i neprimjereno staviti tip sa tečajem npr. 1,15 i sl. kao 100 % siguran.

 

 

Tuto :mellow::

Share this post


Link to post
Share on other sites

pošto se većina slaze,prijedlog se prihvata bez glasanja

sa ovim prijedlogom krećemo sa početkom mjeseca Decembra,znaci od 1.12,do tad ce biti napisana pravila i sve sto uz to ide :mellow::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

×