Jump to content
kladionica.eu Forum
Acer

Prijedlozi,sugestije,kritike...

Recommended Posts

Također iz solidarnosti prema nama samima, smatram da bi bilo neukusno i neprimjereno staviti tip sa tečajem npr. 1,15 i sl. kao 100 % siguran.

Tuto :mellow::

56270[/snapback]

S ovim se skroz slazem jer za mene (a vjerujem i za vecinu vas) kvota 1.15 name gotovo nikakvu vrijednost jer kad bih igrao s tim kvotama zarade ne bih imao nista jer ipak nisam jedan od onih koji ulazu po 1000 kn i vise a vjerujem ni vi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me u kojoj će se mjeri preklapati postavljeni tipovi sa Gamebookersovim takmičenjem.

 

Naime, želim znati da li će se moći ili ne, odigrati postavljeni par od tipstera i na takmičenju?

 

Predlažem da kada tipsteri postave svoj par, on se taj dan ne bi smio igrati na takmičenju na forumu, već bi isključivo služio za osobnu uplatu (tko želi da uplati).

 

Tuto :mellow::

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanima me u kojoj će se mjeri preklapati postavljeni tipovi sa Gamebookersovim takmičenjem.

 

Naime, želim znati da li će se moći ili ne, odigrati postavljeni par od tipstera i na takmičenju?

 

Predlažem da kada tipsteri postave svoj par, on se taj dan ne bi smio igrati na takmičenju na forumu, već bi isključivo služio za osobnu uplatu (tko želi da uplati).

 

Tuto :mellow::

56292[/snapback]

 

zasto se ne bi smio igrati na takmicenju, ja licno X dana ne ostavljam tipove za takmičenje jer mi je mrsko tipkati analize ali bi ih predloziio u tom topicu. S tim da ce se u ovom podforumu ostavljati tipovi za koje mislimo da prolaze 9/10 a ne oni koji ce donijeti sto veci broj bodova na takmicenju...tako da kvota nece biti od prevelikog značaja - da bi se gađale što veće kvote na takmičenju. U vise navrata sam imao mnogo sigurnijih tipova za analizu ali sam zbog zaostatka na takmicenju gađao malo vece kvote...sada to nece biti slučaj nego bi te tipove ostavio u tom podforumu a za takmicenje pisao "takticke" tipove :b025[1]:

 

ne vidim razloga ako je tip logičan, i uz to postoji dobro objašnjenje, dosta podataka da se ne nadje u ovom topicu... :normala:

Share this post


Link to post
Share on other sites
zasto se ne bi smio igrati na takmicenju, .....

Zbog toga šta bi svi natjecatelji na Gamebookersu mogli odigrati uvjek takve parove (radi sigurnosti prolaza), tako da bi takmičenje Gamebookres izgubilo natjecateljski šarm i duh, jer bi svi imali 'pogođeni' par.

 

Još uvjek mislim da se par iz 'Tipsterske lige' ne bi smio taj dan koristiti i postavljati na Gamebookers takmičenje.

 

Ako mislite da bi sa tim 'tipsterskim' parovima pobjedili ili osvajali bodove na Gamebookers takmičenju onda ovo nema smisla, jer bi onda Gamebookers takmičenje bilo parazitsko takmičenje, živjelo bi od 'tipsterskih parova'.

 

Tako ja razmišljam.

 

Tuto :mellow::

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zbog toga šta bi svi natjecatelji na Gamebookersu mogli odigrati uvjek takve parove (radi sigurnosti prolaza), tako da bi takmičenje Gamebookres izgubilo natjecateljski šarm i duh, jer bi svi imali 'pogođeni' par.

 

Još uvjek mislim da se par iz 'Tipsterske lige' ne bi smio taj dan koristiti i postavljati na Gamebookers takmičenje.

 

Ako mislite da bi sa tim 'tipsterskim' parovima pobjedili ili osvajali bodove na Gamebookers takmičenju onda ovo nema smisla, jer bi onda Gamebookers takmičenje bilo parazitsko takmičenje, živjelo bi od 'tipsterskih parova'.

 

Tako ja razmišljam.

 

Tuto :mellow::

56313[/snapback]

 

pa onda eventualno onemogućiti da neko drugi posta taj par za takmičenje, a ne i onaj ko ga je predlozio.

i dalje mislim da je glupo onemogućiti nekom da napise analizu za takmicenje za par za koji misli da prolaz :a050[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa onda eventualno onemogućiti da neko drugi posta taj par za takmičenje, a ne i onaj ko ga je predlozio.

i dalje mislim da je glupo onemogućiti nekom da napise analizu za takmicenje za par za koji misli da prolaz  :a050[1]:

56314[/snapback]

 

Dozvoliti samo tipsteru koji je postavio par da ga odigra na takmičenju Gamebookersa, s time da bi takvi parovi trebali biti postavljeni na takmičenje ranije ili prije drugih takmičara i na neki način označen da drugi takmičari znaju da taj par za takmičenje na Gamebookersu ne mogu postaviti, već ga mogu osobno uplatiti u kladionici.

 

Nadam se da se razumijemo, da pišem razgovjetno i čitljivo. :normala

 

Tuto :mellow::

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dozvoliti samo tipsteru koji je postavio par da ga odigra na takmičenju Gamebookersa, s time da bi takvi parovi trebali biti postavljeni na takmičenje ranije ili prije drugih takmičara i na neki način označen da drugi takmičari znaju da taj par za takmičenje na Gamebookersu ne mogu postaviti, već ga mogu osobno uplatiti u kladionici.

 

Nadam se da se razumijemo, da pišem razgovjetno i čitljivo. :sal1

 

Tuto :mellow::

56318[/snapback]

mislim da je ovo prekomplikovano,i dok bi članovi shvatili sta im je raditi,izgubili bi volju za ikakvim pisanjem...

vec sad vidim "zasto mi je obrisan tip?" i slicnih pitanja,postoje oni koji nece ni pogledat u taj podforum sa siguricama a imat ce vec napisanu analizu koja ide u takmicenje a da je neko vec postavio taj tip u siguricu,i tip mu bude obrisan ni kriv ni duzan :a040[1]:

 

uglavnom i ako prepise tip iz sigurica,mora svakako napisati dobru analizu :sal1::

 

stoga nema potrebe sa ovim komplikacijama :normala:

 

OFF Topic sto se tice ove teme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sada vidim da mi modovi nisu priznali analizu za Leverkuzen -Herta, ne vidim razlog zasto?Kazu slaba analiza, pa niko od nas nije slijep i vidi se da priznajete daleko slabije analize svojim "poznanicima" na ovom forumu, ja sam licno clan na 6 foruma i ucestvujem na takmicenjima koja se tamo organiziuju i tipovi mi se priznaju samo vi ovdje ne-sramota ako zelite da dijelite novac medu sobom sto odmah ne kazete, iskreno nije mi stalo do toga novca nego da natjecanja..pa ako se gospodo kladitie duze vrijeme trebate znati da se igra na golovima najvise bazira na statistici i tradiciji, zar sam ja trebao kao papagaj ponavljati sastave timova koje je covjek iznad mene napisao..milsim da sam ostecen pogotovo kada se uzme u obzir da sam pogodio i dodatni tip za ovu utakmicu..trazim da mi se tip prizna..mislim da imam potpuno prvao na to kada se uzmu u obzir sve analie koje ste priznavali-lako se moze pogledati unazad i vidjeti kakve ste sve nazovi analize priznavali..pozdrav svima i sretno vam u vasem radu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Acer

 

sta je sa onim toolbarom sto se vrtio na starom forumu, koliko se sjecam bio je globalscore toolbar sa live rezultatima! mislim da bi bilo lijepo to ubaciti i na ovaj "novi" IPB :b025[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Acer

 

sta je sa onim toolbarom sto se vrtio na starom forumu, koliko se sjecam bio je globalscore toolbar sa live rezultatima! mislim da bi bilo lijepo to ubaciti i na ovaj "novi" IPB :b025[1]:

probat cu naci taj kod,izgubio se prilikom upgradea :a040[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites
probat cu naci taj kod,izgubio se prilikom upgradea :a040[1]:

to dikod i zna usporit rad stranice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to dikod i zna usporit rad stranice :)

ma nema tih problema vise,odkako smo promijenili hostera,sve radi ko sat,portal i forum su up 24h :D::

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma nema tih problema vise,odkako smo promijenili hostera,sve radi ko sat,portal i forum su up 24h :)::

:): a da tako to nisam zna ali jesam da ces ti ici savrsenstvu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

×