Jump to content
kladionica.eu Forum
Acer

Prijedlozi,sugestije,kritike...

Recommended Posts

2 pitanja....

 

-sta ce bit sa pdf.-om siguran tip ?

 

-moze li se ocekivat da osim gamebookers najecanja, ST dobije jos kojeg sponozora (recimo expert il nesto drugo)..ono..opet neka vrsta natjecanja?

 

:D:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 pitanja....

 

-sta ce bit sa pdf.-om siguran tip ?

 

-moze li se ocekivat da osim gamebookers najecanja, ST dobije jos kojeg sponozora (recimo expert il nesto drugo)..ono..opet neka vrsta natjecanja?

 

:sal1:

radi se na tome,uskoro će biti dosta novina,izmedu ostalog i to sto ti spominjes :D::

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm... kad je to uskoro???...

 

e.. a umisto st lige..??? <_>

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da se nadopuni statut drustva (pravila) i da svak mora u profilu napisat koliko ima godina ( po tome ce ga se donekle i smatrat ko je sta je kakav je), mjesto odakle dolazi pa makar bilo i lazno ali neka pise to se ionako moze otkrit odakle je i bez toga :a050[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites
radi se na tome,uskoro će biti dosta novina,izmedu ostalog i to sto ti spominjes :b010[1]:::

 

Ovaj interfejs vam je kritican. Zar sve mora biti centrirano (tekst) itd..? Veoma je ruzno i nije pregledno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a da se nadopuni statut drustva (pravila) i da svak mora u profilu napisat koliko ima godina ( po tome ce ga se donekle i smatrat ko je sta je kakav je), mjesto odakle dolazi pa makar bilo i lazno ali neka pise to se ionako moze otkrit odakle je i bez toga :a050[1]:

 

A da ostavimo i brojeve telefona? Adrese...itd..? Zar bi ti godine otkrile "kakav" je ko? Mislis da neki 30-godisnjak ima vise znanja od 22-godisnjaka (npr. mene)? Tesko... :b010[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovaj interfejs vam je kritican. Zar sve mora biti centrirano (tekst) itd..? Veoma je ruzno i nije pregledno.

 

sa fali interfejsu?

 

A da ostavimo i brojeve telefona? Adrese...itd..? Zar bi ti godine otkrile "kakav" je ko? Mislis da neki 30-godisnjak ima vise znanja od 22-godisnjaka (npr. mene)? Tesko... :b010[1]:

 

ne trebaju tel i adrese, ali se i ja slazem, bar neke osnovne stvari ostavit

Share this post


Link to post
Share on other sites
sa fali interfejsu?

ne trebaju tel i adrese, ali se i ja slazem, bar neke osnovne stvari ostavit

 

Jednostavno sav tekst je centriran, i covjeku je neugodno prilikom pregleda, zar nije bolje kada je tekst na lijevoj strani, ako i kod svakog foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdje ti vidis da je text centriran, da mi je samo znat. uostalom naviknes se vremenom. :b010[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites
gdje ti vidis da je text centriran, da mi je samo znat. uostalom naviknes se vremenom. :b010[1]:

 

kod mene je centriran...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ona st liga je bila jedno od boljih natjecanja uopce na forumima.... kolike su sanse da se vrati? ..bi li bilo zainteresiranih? i jos da upadne koji sponzor na to natjecanje kad bi se vratilo....a moze i bez...da se zabavimo malo.. anon.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
ona st liga je bila jedno od boljih natjecanja uopce na forumima.... kolike su sanse da se vrati? ..bi li bilo zainteresiranih? i jos da upadne koji sponzor na to natjecanje kad bi se vratilo....a moze i bez...da se zabavimo malo.. dohps0.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
:belj o čemu se tu radilo? :normala

 

ovako..kratko je trajalo i koliko se sjecam... bilo je nekoliko ekipa (po tri igraca)... i u "utakmici" izmedu dvije ekipe bi se postavilo pet utakmica (istih za sve susrete tog kola) ...i svak bi stavio tocan rezultat.... svaki pogodeni rez. je vrijedio jedan bod tj. 1 gol ... i tako.... igra se, igra...i radi ljestvica, vodi statistika o najboljem strijelcu, proglasava igrac kola... i sl... :doh

 

e..a vidis mi potpis...hell boys su ko neki navijaci od kluba u kojem sam bio ... :ooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

×