Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Dzoni

Football Clips

Recommended Posts

Eh zanima me., da li neko na ovoj stranici zna neku stranicu gdje mogu da skidam neke clipove od igraca .! Prvenstveno me zanimaju, naravno, igrachi Manchestera, ali najvishe " Alan Smith " ., "Ryan Giggs" ., " Roy Keane " ., .! Zato vas molim ako neko zna neku takvu stranicu da mi napishe ovdje.! Unaprijed zahvaljujem.!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eh zanima me., da li neko na ovoj stranici zna neku stranicu gdje mogu da skidam neke clipove od igraca .! Prvenstveno me zanimaju, naravno, igrachi Manchestera, ali najvishe " Alan Smith " ., "Ryan Giggs" ., " Roy Keane " ., .! Zato vas molim ako neko zna neku takvu stranicu da mi napishe ovdje.! Unaprijed zahvaljujem.!

 

Ma youtube buraz. Ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, hvala vam.! Idem to sad istraziti.! @ splico - ako ne shvatim, pitati cu te.! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li ovako : kopiram link sa youtube i odredim da download vrsim sa stranice youtube, zatim mi dole izbaci taj link i da mogu da uradim download.!? ( To uradim ali nista se ne desava, kao krene da mi otvara neku novu stranicu ali nista ).! Ali izgleda da treba i ovaj neki program " flv player " - da bih mogao da radim download.!????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada vec ne shvatam zasto ovo nece da mi skida nista.! Skinuo sam i program, ali nista.!??

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ splico -- pomagaj.!!!!!!!! Kao da si znao.!? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta je, jednostavno nece da pokrene download, stoje mi kursor i pored njega pjescani sat, kao da nesto otvara, ali nista .! Moram naci neku drugu stranicu.! :D :D :D :D

 

PS : @ Stumpy - @ Splico - Zahvaljujem.! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludnica :D

 

I meni je to isprva bilo cudno, ali shvatio sam da je pogrijesio, hehe.! Nego nasao sam novu stranicu za skidanje Clipova za youtube., ali kad skinem clip ( evo upravo sam skinuo clip od 12 mb, nece da ga otvori.!? - sta je sad to - joj komplikacija, covjece.! Bolje ne skidati nista :! :Hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×