Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Guest Lonsdale

Upoznavanja

Recommended Posts

Evo da se i ja predstavim.Zovem se Alen,iz Zagreba sam,volim kladionicu i djevojke,obožavam sport,i sam sam bio zamalo postao profesionalni nogometaš a za sada se bavim samo rekreativno i studiram Ekonomiju u Zagrebu.Imam 20 godina,još malo pa 21,već sam star,o ženidbi još ne razmišljam hahah: hahah: i naravno navijam za najveći klub na svijetu DINAMO :b025[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i mene jupii

 

Frane 24 god,Split,studiram,neoženjen...

 

navijam za hajduk al na utakmice sve manje i manje idem

 

i da ne zaboravim...volim sve što vole mladi :normala::

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Alen

- Slavonski Brod

- hobiji su mi kladionica, cure i izlasci cuga1

 

:normala:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Damir iz Nove Gradiske,zivim kao ozenjen ali to jos nisam.hobi mi je kladenje,bilijar i naravno nogomet.Blizi mi se 25 godina a trgovkinje me jos uvijek traze osobnu kad kupujem cugu i cigarete,planiram zivjeti barem 100 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim dosta njih se predstavilo,pa evo i ja ću.

Zovem se Saša,imam 26 godina,iz Osijeka sam,radim u Atlantic trade-u,u Bosni poznat kao Ataco,a u SiCG kao AtlanticBg,neoženjen,bavim se kladionicom iz hobija ili da se ima s nečim skratit vrijeme i dobit sjede na glavi,i ponekad prošvercam koji auto. : pozdrav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:P:

 

Ime mi je Hrvoje, a.k.a. Hrga (frendovi me oduvijek tak zovu), a s gusarima nemam veze iako mi je nick gusarski. Palo mi odnekud na pamet, pa sam se tak prozval. ^_^

 

Rođen prije 24 godine u Varaždinu gdje i dandanas živim, zaposlen u obiteljskom biznisu, sretno neoženjen...

 

NHL pratim nekoliko mjeseci, a ozbiljnije sam se s tim počel baviti na prijedlog mog dragog prijatelja Nostr@damusa cuga1 . Najdraži hobi mi je uplaćivanje dobitnih listića.

 

PoZdRaV! :b025[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Besnik ,38 god. rodjen i zivim u Djakovicu (Kosovo) ,ozenjen imam dve cerke ,uzivam u video igrice i flipere . :P:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Tomislav,dolazim iz jednog predivnog dalmatinskog mijesta,imam 47 godina,otac sam dvoje dijece,trener lokalnog nogometnog kluba i menađer nekoliko igrača. :rolleyes::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovu me Renato.klađenje je moj hobi. živim u rijeci,studiram. imam 23.god tek. nadam se da ćemo zajedno nešto dobiti. inače me u 80% slučajeva zeza 1 par. Ma koliko mala bila dobit je dobit. :pehar::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja predstavim!!!

 

Zovem se Siniša.

Imam 18 godina i idem u srednju školu u Čakovcu - TIOŠ

(Tehnička, industrijska i obrtnička Škola), smjer Tehničar za mehatroniku - 4. razred.

Inače sam Međimurac, ali kako našim klubovima baš i ne ide u Hrvatskoj nogometnoj ligi, navijam za 2 najveća kluba sa sjevera - DINAMO i VARTEKS, iako je za mene jedino DINAMO - SVETINJA!!!

Volim sve što vole mladi!!!

 

Svakodnevno se bavim klađenjem, dobivam dosta, iako me jako puno puta zezne po jedan par, ili ako je sistem, to je baš fiks!!!

Nadam se da ćemo zajedno doći do pravih parova i da ćete mi pomoći izbaciti uljeze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim dosta clanova se predstavilo..pa da i ja napisem koji red o sebi

 

Amir, 24 godine...student IV godine elektrotehničkof fakulteta u Sarajevu gdje sam i odrasto...i nadam se da necu nikad otici,al ko ce ga znati... : pozdrav:

zaboravih napomenuti da studiram i radim, al samo u slobodno vrijeme kad se kakav sport ne praktikuje al u zadnje vrijeme samo amaterski....a i sve ga je manje :sal1

Hobi: fudbal, teretana, piva (znam da se ovo ne uklapa sa prva dva hobija al tako je) :c020[1]: i naravno kladionica vec 7 godina aktivno:)

 

bracno stanje : neozenjen, dvoje djece !! :c020[1]: hehe(sala mala, al ko zna mozda i nije)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam Antun imam 18 godina kladim se od 14!!Zivim i rodjen sam u Zagrebu,obozavam nogomet i kladenje i naravno kurve!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene ja se zovem eldin i rođen sam u Doboju gdje i živim.

Pavim se muzikom a i klađenjem naravno.Izgleda da sam ja najmlađi ovdje imam 17g i kladim se već duže vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×