Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Acer

Komentari,pitanja...

Recommended Posts

Dobitnici pretplata bi trebalo da su dobili mail od txodds. Za username i password molim da me kontaktirate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva su vam iskustva sa txodds?  :ooo 

Ne znam, meni je ovaj servis potpuno novo iskustvo. Jos uvijek ga istrazujem. Ono sto sam zapazio jeste da izbacuju promjene kvota. Ako je ko sta jos ulovio/korisno neka podijeli sa nama ovdje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćel' se uskoro ovi bonusi isplaćivat' ? 

Pa ljudi su na godisnjem od 15-22 jula. Bice naredne sedmice, sigurno :ooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulazim na Wwin, sve kontam bio bonus, al jos uvijek nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja nesto kontam za ovaj WWIN, mrtvi levati. Čekaju petak ili tamo ponedjeljak kada bude ponuda:Island, Madagaskar i Gvineja 2 liga. Čisto da se bonus ne može okrenuti, danas ponuda boli glava. Biće, biće :40:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra počinje Euroscore takmičenje, ukupan fond takmičenja je 620 EUR.

Molimo pročitajte pravila i obratite pažnju na uslove sponzora.

 

Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna nedoumica vezano uz pravila Euroscore takmičenja pa molim pojašnjenje. Naime u Pravilima piše:
 
-da bi sudjelovali u takmicenju morate imati otvoren racun kod kladionice Intragame  bet365 i bet-at-home
 
dok u svim prvim postovima u otvorenim temama od 10.06.2016. do 22.06.2016. piše:
 
Svi učesnici moraju imati otvoren račun kod bet365 i bet-at-home ....
 
Pitanje:
- da li je dovoljno imati otvorene račune samo kod kladionica bet365 i bet-at-home i u slučaju dobitka jedne od nagrada dobiti nagrade od tih kladionica, a ne i od Intragame ili
- treba imati otvoren račun kod sve tri navedene kladionice da bi se moglo sudjelovati u takmičenju ili da bi se mogla primiti osvojen nagrada.

 

Zahvaljujem i pozdravljam.
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna nedoumica vezano uz pravila Euroscore takmičenja pa molim pojašnjenje. Naime u Pravilima piše:

 

-da bi sudjelovali u takmicenju morate imati otvoren racun kod kladionice Intragame  bet365 i bet-at-home

 

dok u svim prvim postovima u otvorenim temama od 10.06.2016. do 22.06.2016. piše:

 

Svi učesnici moraju imati otvoren račun kod bet365 i bet-at-home ....

 

Pitanje:

- da li je dovoljno imati otvorene račune samo kod kladionica bet365 i bet-at-home i u slučaju dobitka jedne od nagrada dobiti nagrade od tih kladionica, a ne i od Intragame ili

- treba imati otvoren račun kod sve tri navedene kladionice da bi se moglo sudjelovati u takmičenju ili da bi se mogla primiti osvojen nagrada.

 

Zahvaljujem i pozdravljam.

 

 

 

sponzorstvo sa Intragame kladionicom je dogovoreno danas pa nije ubaceno u pocetni post. Bice ispravljeno ubrzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×