Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Acer

Komentari,pitanja...

Recommended Posts

Acer  pitanje je da mi koji nemamo nalog kod njih mozemo da dobijemo  samo nagrade od Bet365 i Bet at home a da se odreknemo nagrade kod Intragame ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acer  pitanje je da mi koji nemamo nalog kod njih mozemo da dobijemo  samo nagrade od Bet365 i Bet at home a da se odreknemo nagrade kod Intragame ?

To i mene zanima!! :a020[4]: :ooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acer  pitanje je da mi koji nemamo nalog kod njih mozemo da dobijemo  samo nagrade od Bet365 i Bet at home a da se odreknemo nagrade kod Intragame ?

Intragame je glavni sponzor takmicanje i njihov uslov se mora ispostovati. Igrači koji ne ispunjavaju sve uslove nagrada se prenosi na narednog igrača na listi koji ispunjava uslove.

Ne vidim razlog zašto je toliki problem registrovati se na Intragame preko linkova na stranici i izvršiti uplatu od barem 10 EUR uz to još dobijete od njih 100 % bonus do 50 EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to OK, sve to lijepo zvuči, ali badava. Mogu mi dati i 300% na uplatu i bonusa 1000€ kad su toliko bezobrazni sa uslovima bonusa. Znači uzeće ti uplatu od minimalno 10€ a ništa ne možeš izvući. 

 

Mislim da BAH traži obrtanje 4x na kvotu 1,7 što je sasvim OK, ali 13x je bezobrazluk. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da i to nije problem za dobrog tipstera, licno sam bez problema uspio ispuniti navedeni uslov. Citiracu jednog forumaša koji dijeli moje mišljenje.

Kod Intragame su teži uslovi ali i veće nagrade, bet-at-home su blazi uslovi ali nagrade skoro 3 puta manje.

Također tu su i nagrade na bet365, vjerovatno najbolja kladionica na svijetu, imamo tu cast da su kod nas sponzori. Ne vjerujem da je ijedan domaći portal i forum ima ili je imao bet365 za sponzora, rijetki su i strani portali...

 

 

Bio  sam malo  skeptican prema toj  kladionici . Ali  posle obrnutog bonusa ( 12 x 70e),  vec dva puta sam vrsio  isplatu    i  to  za samo  par sati  vec su  na Skrill.-u.   Nikakve dokumente nisu  trazili. Sve pohvale za njih i  ako  moze produzite saradnju  sa njima. Srecno  svima !

Bio  sam malo  skeptican prema toj  kladionici . Ali  posle obrnutog bonusa ( 12 x 70e),  vec dva puta sam vrsio  isplatu    i  to  za samo  par sati  vec su  na Skrill.-u.   Nikakve dokumente nisu  trazili. Sve pohvale za njih i  ako  moze produzite saradnju  sa njima. Srecno  svima !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam uplatio depozit dobio bonus odigrao izgubio ali vidim da se trazi uslov i da se opet uplati i odigra nesto od utakmica sa evropskog prvenstva 

 

nemam namjeru to raditi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 kolika je minimalna kvota za obrtanje bonusa na intragame kladionici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li mi tko pojasniti i opisati (Acer, noja) uvjete obrtanja kod kladionice Intragame jer mi ništa od napisanog nije jasno.

 

1. Uplatim 10€ dobijem bonus 10€. Na kvoju kvotu (singl ili combo), koliki iznos i koliko puta moram obrtati?

2. Osvojim nagradu 100€, da li ili ne, dobijem bonus 50€? Kako i koliko puta moram obrtati dobivenu nagradu?

3. Da li se obrće samo uplaćeni iznos i dobivena nagrada ili se njima priključuje bonus pa se sve mora obrtati?

 

Dobro pojašnjenje bi nam u mnogome pomoglo.

 

Zahvaljujem i pozdravljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okrece se samo bonus i to 12 puta na kvotu 2.00 nebitno je dali singl ili kombo tiket

Kolko osvojis nagradu toliko i dobijes na racunu.Nagradu okreces takodje 12 puta

 

Ukratko i sazeto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li mi tko pojasniti i opisati (Acer, noja) uvjete obrtanja kod kladionice Intragame jer mi ništa od napisanog nije jasno.

 

1. Uplatim 10€ dobijem bonus 10€. Na kvoju kvotu (singl ili combo), koliki iznos i koliko puta moram obrtati?

2. Osvojim nagradu 100€, da li ili ne, dobijem bonus 50€? Kako i koliko puta moram obrtati dobivenu nagradu?

3. Da li se obrće samo uplaćeni iznos i dobivena nagrada ili se njima priključuje bonus pa se sve mora obrtati?

 

Dobro pojašnjenje bi nam u mnogome pomoglo.

 

Zahvaljujem i pozdravljam.

 

Najkrace receno ,ti prvo moras uplatiti minimalno 10 eura bonusa da bi dobio bilo kakvu nagradu,ako recimo uplatis 10 eura,dobit ces od njih jos 10 eura bonusa,ako uplatis 50 dobit ces jos 50 eura bonusa.Taj bonus ti je mimo bonusa koji ovdje dobijes na takmicenju znaci recimo dobijes ovdje 100 eura i imas recimo 10 eura bonusa ako si uplatio ti sam 10 eura.Znaci ukupno bonusa imas 110 eura i moras ga obrnuti 12 puta na kvotu 2 odnosno moras imati uloga minimalno 110x12 ...Ne moras odmah uplacivati 100 eura ili slicno ,ti moras obrnuti 1320 eura,svaka uplata tiketa recimo 5 ili 10 eura ti se smanjuje od ovih 1320 koliko je uslov da okrenes.

 

Naravno imaj u vidu da sam lupio ove brojke i naveo ti samo primjer,pretpostavljam da shvatas sad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Najkrace receno ,ti prvo moras uplatiti minimalno 10 eura bonusa da bi dobio bilo kakvu nagradu,ako recimo uplatis 10 eura,dobit ces od njih jos 10 eura bonusa,ako uplatis 50 dobit ces jos 50 eura bonusa.Taj bonus ti je mimo bonusa koji ovdje dobijes na takmicenju znaci recimo dobijes ovdje 100 eura i imas recimo 10 eura bonusa ako si uplatio ti sam 10 eura.Znaci ukupno bonusa imas 110 eura i moras ga obrnuti 12 puta na kvotu 2 odnosno moras imati uloga minimalno 110x12 ...Ne moras odmah uplacivati 100 eura ili slicno ,ti moras obrnuti 1320 eura,svaka uplata tiketa recimo 5 ili 10 eura ti se smanjuje od ovih 1320 koliko je uslov da okrenes.

 

Naravno imaj u vidu da sam lupio ove brojke i naveo ti samo primjer,pretpostavljam da shvatas sad :)

 

OK. Shvatio. Zahvaljuem na odgovorima.

 

Sretno u natjecanju i eventualnom okretanju! :emo (118):

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bijelidrogba je jučer odigrao tri puta i jednom pogodio tip za Madžare...Da li mi možemo igrati više puta dnevno??

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha mozda on zna nesto sto mi ne znamo :a075[4]:  :a075[4]:  :a075[4]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×