Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Acer

Komentari,pitanja...

Recommended Posts

Bijelidrogba je jučer odigrao tri puta i jednom pogodio tip za Madžare...Da li mi možemo igrati više puta dnevno??

 

Priznaje mu se samo što prvi put odigra i dobija opomenu  :D

Edited by satelit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stomaklija jedini jucer dobije 7 bodova a svi ostali maksimalno 2 hahah kakvi strasni rezultati  :ooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krenulo prvenstvo u nepredvidivom(normalnom) smjeru :D

Edited by HePeC

Share this post


Link to post
Share on other sites

I hoće li neko odgovoriti da li moramo napraviti račun na Intagrame ukoliko ne želimo uzeti bonus kod njih? Npr. da samo uzmemo bonus od bet365 i bet at home, ili samo jedne kladionice? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I hoće li neko odgovoriti da li moramo napraviti račun na Intagrame ukoliko ne želimo uzeti bonus kod njih? Npr. da samo uzmemo bonus od bet365 i bet at home, ili samo jedne kladionice? 

 

Acer ti je prethodno napisao (vidi prethodnu stranicu):

 

Intragame je glavni sponzor takmicanje i njihov uslov se mora ispostovati. Igrači koji ne ispunjavaju sve uslove nagrada se prenosi na narednog igrača na listi koji ispunjava uslove.

Ne vidim razlog zašto je toliki problem registrovati se na Intragame preko linkova na stranici i izvršiti uplatu od barem 10 EUR uz to još dobijete od njih 100 % bonus do 50 EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acer ti je prethodno napisao (vidi prethodnu stranicu):

 

Intragame je glavni sponzor takmicanje i njihov uslov se mora ispostovati. Igrači koji ne ispunjavaju sve uslove nagrada se prenosi na narednog igrača na listi koji ispunjava uslove.

Ne vidim razlog zašto je toliki problem registrovati se na Intragame preko linkova na stranici i izvršiti uplatu od barem 10 EUR uz to još dobijete od njih 100 % bonus do 50 EUR.

odakle nam 10 eura, ne bi ganjali bonuse da imamo "barem" deset eura za uplatu, vidiš da smo gola sirotinja    :a020[4]: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

odakle nam 10 eura, ne bi ganjali bonuse da imamo "barem" deset eura za uplatu, vidiš da smo gola sirotinja    :a020[4]: 

Ne igraj onda nagradne igre gdje su uslovi kao na ovoj. Imas WWIN...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

odakle nam 10 eura, ne bi ganjali bonuse da imamo "barem" deset eura za uplatu, vidiš da smo gola sirotinja    :a020[4]: 

 

Pravila natjecanja su definisana na početku, ukoliko niste u mogućnosti ispuniti sve uvjete natjecanja ne trebate se takmiciti. Kao što reče stomaklija postoje i druga takmicenja na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova tabela će biti postavljena poslijepodne ili navečer.

 

Trenutna situacija u vrhu tabele je:

 

88 HePeC 

82 satelit 

82 dinnos

81 Horvat

80 king11

77 Nadrealista

76 drugmarko

74 botoX

72 quaresma86

69 blend

69 rockytomas

65 Milaneto

63 stomaklija

62 spaha43

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova tabela će biti postavljena u ponedjeljak navečer.


 


Trenutna situacija u vrhu tabele je:


 


97 HePeC 


91 satelit 


91 dinnos


90 Horvat


89 king11


80 Nadrealista


78 blend


76 drugmarko


75 quaresma86


74 botoX


69 rockytomas


69 stomaklija


69 belozoglu


Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz....

 

Trebam Vašu pomoč ako bih imao nagradu na EURO natjecanju...Na BaH i na BET365 je sve u najlepšom redu i imam sve što zahtijevaju organizatori i naravno još sponzori....problem je sada još za INTRAGAME, nije novac problem nego nešto drugo koji bih rado iskoristio....

Na Intragame sam registriran preko našeg sportskog foruma, a tri dana se mučim s ulogom....Ne mogu uplatiti preko paysafecarda, mogu samo preko netellera ili preko skrilla....U skrillu imam problema i čekam odgovor a u netelleru mogu ulagati novac preko paysafecarda i onda na intragame....Molim Vašu pomoč....gdje na netelleru mogu naći prijave preko paysafecarda da bi uložio novac....Ne mogu nigdje naći....

Hvala unaprijed za pomoć i Lp,Robert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno sam riješio sve što mi treba....Sada mi napišite šta moram još napraviti....Za koliko moram odigrati......i ako je dovoljno single.....Hvala i lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa rekli su jedna uplata od 10e na racun, i da imas odigrano nesto od evropskog, tako sam nekako ja to shvatio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×