Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Acer

Komentari,pitanja...

Recommended Posts

Je li netko iskoristio bonus? Pitam, jer imam problema s korištenjem istog.... :predaj

 

moja malenkost ,na tenisu i to veoma lako.isplaceno vec 300 + 200 e i imam jos 75 na racunu.(dobio sam bonus 30).Citao sam bas kako je Rocky komentarisao da je veoma tesko toostvariti i ja sam onako hazarderski poceo i krenulo me.Sad vec losije igram jer ipak ima nekog pritiska.Da napomenem da sm im poslao kopiju Licne karte i uplatio 10 e preko Vise.veliki pl;us za ovu kladionicu sa moje strane. :ooo :ooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja malenkost ,na tenisu i to veoma lako.isplaceno vec 300 + 200 e i imam jos 75 na racunu.(dobio sam bonus 30).Citao sam bas kako je Rocky komentarisao da je veoma tesko toostvariti i ja sam onako hazarderski poceo i krenulo me.Sad vec losije igram jer ipak ima nekog pritiska.Da napomenem da sm im poslao kopiju Licne karte i uplatio 10 e preko Vise.veliki pl;us za ovu kladionicu sa moje strane. :ooo :ooo

 

:tooo :ooo :dajpivu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to ok...ja ne mogu niti uplatit tiket...stalno mi javlja da nemam dovoljno sredstava na računu.... :predaj

da si odmah rekao u cemu je problem isto bi ti odgovorio , kad budes imao prave pare obrati paznju kod uplate sta zelis dali bonus pare da uplatis ili sa pravim parama , sa pravim mozes igrati sta hoces , a minimum za povlacenje novca je 30e stim da im moras poslati kopiju (prints screan)dokumenta

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja malenkost ,na tenisu i to veoma lako.isplaceno vec 300 + 200 e i imam jos 75 na racunu.(dobio sam bonus 30).Citao sam bas kako je Rocky komentarisao da je veoma tesko toostvariti i ja sam onako hazarderski poceo i krenulo me.Sad vec losije igram jer ipak ima nekog pritiska.Da napomenem da sm im poslao kopiju Licne karte i uplatio 10 e preko Vise.veliki pl;us za ovu kladionicu sa moje strane. :ooo :ooo

i ja sam prvi put lako obrtao bonus ali tad nije bilo ovako teskih uslova za 5 parova , drugi put sam na ove uslove uspeo da izvucem 80 eura ali zadnji put nista , skoro sve po jedan par a igrao sam na manje uloge bas da bi imao vise sansi na vise tiketa

da bar nije ono za minimalnu kvotu 1,30 jos bi i moglo ali ovako nemozes duplu sansu da odigras , ali najgore sto je ponuda nikakva i tesko je naci 5 parova a tenis slabo igram

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo moj nacin, na ruletu, crveno-crno ili par-nepar, kvota je 2, ako padnes samo udvostrucis uplatu na narednom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo moj nacin, na ruletu, crveno-crno ili par-nepar, kvota je 2, ako padnes samo udvostrucis uplatu na narednom...

znam ja sve moguce sisteme za duplanje samo sto na WWinu to nije moguce sprovesti kad trazi 5 parova a minimalna kvota po paru je 1,30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li se otvoriti poseban topik za Svetsko prvenstvo gde bi se kopirale najave 

 

evo recimo ovako neso za svaku grupu 

 

1225093-brazil.jpg
 
OTKUD NA SP?
Kao domaćini šampionata automatski su se plasirali na završni turnir. U poslednje dve godine nisu imali takmičarskih mečeva, već su igrali samo prijateljske utakmice u kojima su solidnim izdanjima nagovestili da će biti jedan od glavnih favorita za osvajanje "boginje".
 
KLJUČNI IGRAČI
Nejmar se već nametnuo kao prva zvezda, a tu su Robinjo, njegov nekadašnji saigrač iz Santosa, kao i Dani Alveš, strašan desni bek Barselone. Veteran na golu Žulio Cezar uliva posebnu čvrstinu, pa selektor Luis Skolari ima na raspolaganju dobar tim.
 
SASTAV
Viktor (Atletiko Mineiro), Džeferson (Botafogo), Cezar (Toronto), Dani Alveš (Barselona), Tijago Silva (PSŽ), David Luiz (Čelsi), Dante (Volfsburg), Marselo (Real), Maikon (Roma), Maksvel (PSŽ), Fernandinjo (Mančester siti), Enrike (Napoli), Paulinjo (Totenhem), Luis Gustavo(Volfsburg), Oskar (Čelsi), Ernanes (Inter), Vilijan (Čelsi), Bernard (Šahtjor Donjeck), Nejmar (Barselona), Fred (Fluminense), Hulk (Zenit), Žo (Atletiko Mineiro).
 
SELEKTOR
Luis Felipe Skolari.
 
1225106-hrvatska.jpg
 
OTKUD NA SP?
U jakoj kvalifikacionoj grupi, gde je bila i Srbija, završili su takmičenje kao drugoplasirani iza neprikosnovene Belgije. U baražu su lako eliminisali Island i izborili se za privilegiju da 12. juna na otvaranju SP u Sao Paolu igraju protiv Brazila.
 
KLJUČNI IGRAČI
Iskusni kapiten Darijo Srna je rođeni lider, a plejmejkeri Luka Modrić i Niko Kranjčar uvek mogu da dožive trenutak inspiracije. Selektor Niko Kovač raspolaže i sjajnim napadačima, poput Mandžukića, Olića ili Eduarda, tako da i Hrvati imaju šta da pokažu na šampionatu.
 
SASTAV
Pletikosa (Rostov), Vrsaljko (Đenova), Pranjić (PAO), Perišić (Volfsburg), Ćorluka (Lokomotiva M), Lovren (Sautempton), Rakitić (Sevilja), Vukojević (Dinamo K), Jelavić (Hal siti), Modrić (Hrvatska), Srna (Šahtjor D), Zelenika (Lokomotiva Z), Šildenfeld (PAO), Brozović (Dinamo Z), Močinić (Rijeka), Rebić (Fjorentina), Mandžukić (Bajern), Olić (Volfsburg), Samir (Hetafe), Kovačić (Inter), Vida (Dinamo K), Eduardo (Šahtjor D), Subašić (Monako),
 
SELEKTOR
Niko Kovač.
 
1225119-meksiko.jpg
 
OTKUD NA SP?
Katastrofalno izdanje "sombrerosa" u kvalifikacijama gurnulo ih je u baraž i mnogi su se uplašili da jedna od najboljih severnoameričkih selekcija, neće proći na zvršni turnir. Čak dva selektora su promenjena pre nego što je Migel Erera preuzeo kormilo i pobedom nad Novim Zelandom u baražu (ukupan rezultat 9:3) izborio plasman u Brazil.
 
KLJUČNI IGRAČI
Znamo svi Čičarita Ernandeza iz Mančester junajteda, Gvardada iz Leverkuzena i Đovanija dos Santosa iz Viljareala. Ali, Meksikanci imaju i strašne klince, poput Oribea Peralte, Raula Himeneza i Karlosa Penje, koji su osvojili zlatnu medalju na Olimpijadi u Londonu 2012. godine.
 
SASTAV
Korona (Kruz Azul), F. Rodrigez (Amerika), Salsido (Tigres), Markez (Leon), Rejes (Porto), Erera (Porto), Lajun (Amerika), Fabijan (Kruz Azul), Himenez (Amerika), Očoa (Ažaksio), Đ. Dos Santos (Viljareal), Pulido (Tigres), Talavera (Toluka), Ernandez (Mančester junajted), Moreno (Espanjol), Ponse (Toluka), Brizuela (Toluka), Guardado (Leverkuzen), Peralta (Santos Laguna), Akinjo (Viljareal), Pena (Leon), Agilar (Amerika), Vaskez (Leon).
SELEKTOR
Migel Erera.
 
1225132-kamerun.jpg
 
OTKUD NA SP?
Jedva su prošli kroz afričku kvalifikacionu grupu, možda jednu od najneizvesnijih u kojoj su bili zajedno sa Togom, Libijom, DR Kongom i Angolom. U baražu su se mučili protiv Tunisa, ali su pobedom 4:1 u revanšu kod kuće rezervisali kartu za Brazil.
 
KLJUČNI IGRAČI
Samuel Eto je i dalje svetska klasa, iako ima pozne fudbalske godine. Tu su i sjajni defanzivci N'Kulu, Asu-Ekoto i Šejđu, a kada im pridodamo i odlične veziste - Songa, Makuna i Mbiju, koji su srce tima, jasno je da Nemac Volker Finke ima na rspolaganju moćan tim "lavova".
 
SASTAV
Itanđ (Konjasport), Asu Ekoto (KPR), Nkulu (Marselj), Đegue (Koton sport), Nunke (Bešiktaš), A. Song (Barselona), Nguemo (Bordo), Mukanđo (Nansi), Eto (Čelsi), V. Abubakar (Lorijen), Makun (Ren), Bedimo (Lion), Čupo Moting (Majnc), Čeđu (Galatasaraj), Vebo (Fenerbahče), Mbija (Sevilja), Ejong (Antalija), Olinga (Varegem), Sali (Lans), Matip (Šalke), Njom (Granada), Nđok (Fetijespor),
 
SELEKTOR
Volker Finke. 
 
Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

kopirano je sa portala Alo-a pa ako lazu oni , lazem i ja :a020[4]:

Kranjčar se povrijedio,Pranjić takodje...imao si najbolje namjere,ali bolje je da si to u svom nekom tonu napisao nego sto si kopirao zastarjele informacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je neko pijan pisao , sta kaze tu je u kljucnim igracima robinjo :D a covjek nije pozvan u repku 2 godine najmanje  :a015[3]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je neko pijan pisao , sta kaze tu je u kljucnim igracima robinjo :D a covjek nije pozvan u repku 2 godine najmanje  :a015[3]:

a posle u sastavu ni nema Robinja, ocito da to nisu bas najbolje uradili , nisam ni gledao bas detaljno ali mi je izgledalo zanimljivo kao najava za sve grupe , mada ima na dosta portala i moze se naci verovatno i bolja najava od ovoga 

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×