Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Tormentor

Pro Evolution Soccer 2/Winning Eleven 2002

Recommended Posts

6y0h38.jpg

 

 

 

download.gif

 

Fenomenalna stvar, sve sto je potrebno je prosjecan PC (mogu i oni dobri :unsure ) i koliko-toliko dobra internet konekcija. U pitanju je verzija sa prvog PlayStation-a, znaci od grafike vam nece stati dah, zvuka nema uopste, ali je zato gameplay na nivou (dosta bolji od npr. PES 2008).

Trailer --->

 

 

 

Nakon sto skinete .rar sa download linka, extractujete i pokrenete instalaciju. Pitat ce vas koju verziju da instalirate, birate ovako:

weoljt7.png

 

Kad se instalira, otvorite ePSXeCutor:

jak_zagrac_1.jpg

 

Podesite kontrole; desni klik na prvu konfiguraciju ---> Quick configure...:

jak_zagrac_2.jpg

 

Dalje idete na Options i klik na Start ePSXe for pad configuring:

jak_zagrac_3.jpg

 

OK...:

jak_zagrac_4.jpg

 

Otvara se sljedeci prozor, i tu idete na Config, pa na Game Pad ---> Pad 1:

jak_zagrac_obrazek_5.jpg

 

Otvara vam se ovo kao na slici ispod, tu podesite kontrole po zelji. Npr. hocete promijeniti komandu X napisanu kao J1_B2. Prevucete misem preko J1_B2 kao da hocete copy, i onda pritisnete zeljenu tipku na tastaturi. Tako i za sve ostale... Jos je vazno napomenuti da ne cackate ono Digital Only, tj. da stoji kako je, prijavljuju se razni bugovi.

jak_zagrac_obrazek_6.jpg

 

 

 

 

Sada, kako Online:

 

Pokrenete ePSXeCutor, i dupli klik na prvu konfiguraciju:

jak_zagrac_obrazek_7.jpg

 

Otvara se prozor sa dostupnim serverima:

jak_zagrac_obrazek_8p2p.jpg

Tu podesite sljedece: Nick, Change Mode ---> 2.Client i Connection setting ---> Good (20 packets/s)

 

Nakon odabira servera, otvara se ovako nesto:

jak_zagrac_obrazek_9p2p.jpg

Sa lijeve strane su igraci, ispod su igre. Vazno je napomenuti da se moze pristupiti samo onim igrama kojima u statusu pise Waiting, onim Playing se (logicno) ne moze pristupiti.

 

Da kreirate svoju igu, desni klik na bilo koju igru (Waiting ili Playing), Create ---> WEOL'08 Club Teams...87056:

jak_zagrac_obrazek_12p2p.jpg

Sacekate da neko dodje, kad dodje Start ako zelite igrati, Kick ako npr. cekate nekoga (sa foruma :psiho) pa necete sa tim nickom i Leave da, jel, napustite igru.

 

Nakon sto se otvori prozor sa igrom, na O potvrdjujete, a na X negirate. Lijevi alt + enter je za fullscreen (isto ima bug, tako da se nebi trebalo ulaziti u fullscreen mode prije odabira timova).

 

 

To bi otprilike bilo to, mozda izgleda komplikovano, ali uopste nije, pokusao sam da napisem sto jednostavnije. Sa pojedinim serverima zna biti problema, ali uvijek se na bar jedan moze. Ako sta nije jasno pitajte, a imate i njihovu stranicu.

Cekam vas... :psiho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za update...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije ovo lose izgleda samo treba dzojstik - kad nabavim javljam se za jednu prijateljsku fff :normala

pa moze se mozda i na tastatri namjestiti..:normala

 

ja se bas ustelio na tastaturi...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko je cijelih 39 MB!

I normala da moze preko tastature, nemojte da vas buni onaj screen dzoje :normala

 

Zaboravio sam napomenuti da su transferi up-to-date, znaci Berbatov u Manchesteru, Keane u Liv'poolu, Ronaldinho u Milanu itd.

Edited by Tormentor

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tesko je cijelih 39 MB!

I normala da moze preko tastature, nemojte da vas buni onaj screen dzoje :normala

 

Zaboravio sam napomenuti da su transferi up-to-date, znaci Berbatov u Manchesteru, Keane u Liv'poolu, Ronaldinho u Barci itd.

 

:e040[1]: :e040[1]: :e040[1]: :e040[1]: :e040[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa moze se mozda i na tastatri namjestiti..:normala

 

ja se bas ustelio na tastaturi...:normala

 

Respekt fff

 

Znam da moze i na tastaturi ali to je " visa matematika " za mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
:e040[1]: :e040[1]: :e040[1]: :e040[1]: :e040[1]:

Desava se :normala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×