Jump to content
kladionica.eu Forum
luka

POMOZIMO MALOM FILIPU

Recommended Posts

Molija bi sve koji su u mogucnosti da pomognu malom Filipu cija nas je prica dirnula sve u srca vise o svemu na navedenoj internet adresi :

 

http://www.pomozimo-filipu.com/

 

 

Nije obaveza ali svak koliko moze neka pomogne, novac ce se skupljat tako da cemo uplacivat na tekuci racun u RBA banci, a racun ce kolega Kameny da ostavi u toku sutrasnjeg dana . Svi postovani clanovi van HR ce biti sutra obavjesteni kako da izvrse uplatu. Hvala

:203382[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molija bi sve koji su u mogucnosti da pomognu malom Filipu cija nas je prica dirnula sve u srca vise o svemu na navedenoj internet adresi :

 

http://www.pomozimo-filipu.com/

Nije obaveza ali svak koliko moze neka pomogne, novac ce se skupljat tako da cemo uplacivat na tekuci racun u RBA banci, a racun ce kolega Kameny da ostavi u toku sutrasnjeg dana . Svi postovani clanovi van HR ce biti sutra obavjesteni kako da izvrse uplatu. Hvala

:203382[1]:

21025[/snapback]

 

Baš sam neki dan bio na koncetu , koji je organiziran za njega i mogu reći da je odaziv bio veliki .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi clanovi koji novac uplacuju iz HR neka se obrate na PM moderatoru Kameny koji ce im dat broj racuna na koji ce da uplate, a sve uplate van HR obratite se meni na PM pa cete dobit broj deviznog racuna. Hvala :203382[1]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molija bi sve koji su u mogucnosti da pomognu malom Filipu cija nas je prica dirnula sve u srca vise o svemu na navedenoj internet adresi :

 

http://www.pomozimo-filipu.com/

Nije obaveza ali svak koliko moze neka pomogne, novac ce se skupljat tako da cemo uplacivat na tekuci racun u RBA banci, a racun ce kolega Kameny da ostavi u toku sutrasnjeg dana . Svi postovani clanovi van HR ce biti sutra obavjesteni kako da izvrse uplatu. Hvala

:203382[1]:

21025[/snapback]

 

posalji broj ziro racuna na broj +38163 75 67 113

ili sta vec treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanima me da li ćemo uplatit ko ekipa zajedno preko lukina računa i računa od kemenog il ćemo svak zasebno direktno ko želi na njegov žiro račun : pozdrav

njegov žiro račun te ostali podaci su ovde.

 

FILIP DOBRIĆ

 

da napomenem-ne uzima se provizija kad je riječ o donacijama bravo:: bravo:: bravo::

 

mene ko začetnika ideje za sada je sram šta još ništa nisam poduzeo al do kraja tjedna izdvojit ću bar nešto za ovo,nisam ima vremena do sada,samo me zanima da li da uplatim samostalno il ću čekat da to obavimo zajedno ko ekipa :D B):

Share this post


Link to post
Share on other sites

da napomenem-ne uzima se provizija kad je riječ o donacijama  bravo::  bravo::  bravo::

 

Jel ovo bitno? Ako je onda je bolje da svi uplatimo direktno na njegov račun jer će nam uzet proviziju kad uplaćujemo na kamenyev račun. k:fdkas

 

Evo ja sam bio zaboravio na ovo, dogovorite se kako pa mi pošaljite na PP broj računa, direktno Filipov ili kamenyev kako hoćete. :D:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve nepismene provizija se ne placa na uplatu za neciji racun a lovu ce predat kameny ili fish kad skupimo a novac sta stigne iz inozemstva ja cu uplatit na kameniyev racun

Share this post


Link to post
Share on other sites

posalji broj ziro racuna na broj +38163 312-298

ili sta vec treba

22660[/snapback]

 

bas danas sam promenio broj ili devizni ostavite ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću sutra ujutro poslati nešto na njegov osobni žiro račun.

 

ŽIRO RAČUN BANKE

2340009 - 1000000072

 

Na ovom linku imate sve potrebno pa ko voli nek izvoli --> LINK : pozdrav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima !

Iako mi u nicku stoji ime Filip , ja sam Filipova mama.

Pa da Vas to ne buni ...

Možete me zvati jednostavno samo Mama!

 

Kao prvo htjela bih Vam se svima zahvaliti , što želite pomoći mom Filipu!

 

Htjela sam vam još nešto navesti ovaj žiro račun koji spominje M-zika , je žiro račun Privredne banke Zagreb , ali uz njega Vam je potreban i onaj broj tekućeg računa ... kao poziv na broj ako se uplačuje preko opće uplatnice !

Za transfer "pomoći" Filipu on line banking imate objašnjenje na samoj web stranici ...provizija se plača ali samo jednu kunu za iznose do 200 kuna ...

 

Nažalost , ako uplačujete preko opće uplatnice u pošti ili Fini plača se provizija !

Jedino kao se direkt uplačuje na "tekuči račun" i u samoj poslovnici PBZ , onda vam se ništa ne uzima!

 

 

A da sad ne isadne da sam samo tu došla zbog toga da vam objasnim kako da uplatite pomoć za Filipa...

 

Evo ovaj link samog bloga ... pa se upoznajte s Filipom i nama!

 

http://angeojednogdjeteta.blog.hr/

 

 

Pozdrav od malog Filipa i mame!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

×