Lask Linz
17:00
sub 30.01.
Sturm Graz
Serije u nizu
Lask Linz - 6 utakmica bez poraza kod kuće
Lask Linz - 4 utakmice zaredom oba tima daju gol kod kuće
Sturm Graz - 6 utakmica bez poraza u gostima
Sturm Graz - 3 utakmice zaredom oba tima daju gol u gostima
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Lask Linz5-3-2
Sturm Graz4-4-2Klupa — Lask Linz
- 3M. Freckleton
- 6M. Bogarde
- 29F. Flecker
- 25Y. Dibango
- 45N. Kane
- 33T. Schützenauer
- 47J. Ilk
- 52C. Kebe
- 5A. Smakaj
Klupa — Sturm Graz
- 32C. Wiener-Pucher
- 30P. Koller
- 27L. Balbo
- 23A. Malic
- 15G. Mamageishvili
- 40J. Halwachs
- 26B. Beganovic
- 44N. Weiper
- 11A. Kayombo

- Wolfsberger AC2024-06-01 - danas
- LASK2022-05-01 - 2023-06-01
- Rapid Vienna2018-10-01 - 2021-11-01
- St. Pölten2018-04-01 - 2018-10-01
- Wolfsberger AC2013-09-01 - 2015-11-01

- Sturm Graz2025-08-01 - danas
- Rheindorf Altach2024-10-01 - danas
- Liefering2022-05-01 - 2023-06-01
- Salzburg U192022-03-01 - 2023-06-01
- Red Bull Akademie U182021-01-01 - 2022-06-01
Forma
Tabela
Međusobni susreti
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
Sturm Graz je primio 0.8 golova, Lask Linz postigao 2.8 golova; Lask Linz će teško do gola.
Lask Linz je primio 1 gol, Sturm Graz postigao 0.8 golova; Sturm Graz će teško do gola.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
Lask Linz
Sturm Grazprojekcija na granici
Lask Linz5 ut.
Sturm Graz5 ut.
Lask Linz5 ut.
Sturm Graz5 ut.
Lask Linz5 ut.
Sturm Graz5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
Lask Linz
Sturm Graz
Lask Linz
Sturm Graz Lask Linz ukupno: čista mreža 40% (2/5) - neizvjesno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
Sturm Graz ukupno: čista mreža 40% (2/5) - neizvjesno; gol postiže u 60% utakmica (3/5) - neizvjesno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Korneri
Odbrane i šutevi
Azijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.