Chapecoense-sc
22:00
ned 22.11.
Cruzeiro
LDLDW
LWWWW
Ključni signali
Chapecoense-sc pobjeđuje u samo 17% kućnih utakmica
Cruzeiro - 2 pobjede zaredom (rastuća forma)
H2H: Chapecoense-sc pobijedio u samo 2/10 međusobnih
Cruzeiro postiže gol u 82% gostovanja - ODG rizik
Statistike sugeriraju utakmicu s više golova (~3.3 očekivano)
Serije u nizu
Cruzeiro - 6 utakmica bez poraza u gostima
Cruzeiro - 3 pobjede zaredom u gostima
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Chapecoense-sc4-4-2
Cruzeiro4-2-3-1Klupa — Chapecoense-sc
- 30M. Aurelio
- 15R. Thyere
- 12Fernando
- 26Everton
- 70R. Ricoldi
- 16B. Matias
- 80M. Carvalho
- 19D. Antunes
- 97Enio
- 18N. Pessoa
- 31M. Garcez
- 29F. Rossi
Klupa — Cruzeiro
- 43J. Marcelo
- 12W. Furtado
- 67J. Costa
- 7M. Henrique
- 22N. Villarreal
- 9B. Rodrigues
- 1Cássio
- 27G. Rojas
- 5Z. Lucas
- 16L. Silva
- 70K. Kenji
- 97L. Rodríguez

- Chapecoense-sc2026-07-01 - danas
- Atletico Goianiense2026-02-01 - 2026-03-01

- Cruzeiro2026-01-01 - danas
Forma
Tabela
Međusobni susreti
posljednjih 10Najčešći rezultat: 0-2 (2×)
Posljednji susret: Cruzeiro 2-0 (05.08.2026)
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
Cruzeiro je primio 1.2 gola, Chapecoense-sc postigao 1 gol; Chapecoense-sc ima priliku za gol.
Chapecoense-sc je primio 1.4 gola, Cruzeiro postigao 1.4 gola; Cruzeiro ima priliku za gol.
Golovi
Over / Under golovi
Serie A
Chapecoense-sc
Cruzeiro projekcija ~3.3 gola
Chapecoense-sc23 ut.
Cruzeiro24 ut.
Chapecoense-sc23 ut.
Cruzeiro24 ut.
Chapecoense-sc23 ut.
Cruzeiro24 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Tačan broj golova
zadnjih 20 po ekipiPrikaz koliko golova su ove ekipe imale u prosjeku po utakmici (39 ut.).
Oba daju gol
Serie AStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
Serie A
Chapecoense-sc
Cruzeiro
Chapecoense-sc
Cruzeiro Chapecoense-sc kod kuće: čista mreža 17% (2/12) - malo vjerovatno; gol postiže u 75% utakmica (9/12) - izgledno.
Cruzeiro u gostima: čista mreža 18% (2/11) - malo vjerovatno; gol postiže u 82% utakmica (9/11) - izgledno.
Golovi po periodu
Serie A
Chapecoense-sc
Cruzeiro Udio golova (dati + primljeni, oba tima) po 15 minuta i po poluvremenima
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Crveni kartoni5 ove sezone
Igrači pod rizikom kartona
Kartoni su ravnomjerno raspoređeni - nema izraženog kasnog skoka
Chapecoense-sc skloniji kartonima u drugom poluvremenu.
Cruzeiro - kartoni ravnomjerno raspoređeni tokom utakmice.
Korneri
Serie Aukupno u ut. 9.9
ukupno u ut. 9.9
Prosjek udjela obje ekipe - koliko su često njihove utakmice prelazile liniju (12 + 11 ut.).
Odbrane i šutevi
Odbrane po utakmici - po golmanu
Šutevi po utakmici - po ekipi
Prosjek po utakmici kroz cijelu sezonu (sve utakmice, ne samo dom/gost).
Najviše šuteva i golova
Azijski Hendikep
Serie AKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.