Derby
20:45
sri 09.09.
West Brom
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Derby4-2-3-1
West Brom4-4-1-1Klupa — Derby
- 23J. Ward
- 31J. Vickers
- 11S. Szmodics
- 24R. Nyambe
- 29O. Fraulo
- 3C. Forsyth
- 10R. Brewster
- 13F. Bilbija
Klupa — West Brom
- 23T. Bany
- 19A. Heggebø
- 13M. Ingram
- 2C. Mepham
- 20R. Nzingoula
- 9B. Stewart
- 22C. Townsend
- 26K. Tunde
- 28A. Williams
Karijera nije dostupna.
Karijera nije dostupna.
Forma
Tabela
Međusobni susreti
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
West Brom je primio 1.8 golova, Derby postigao 1 gol; Derby bi trebao postići gol.
Derby je primio 2 gola, West Brom postigao 2.4 gola; West Brom bi trebao postići gol.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
Derby
West Bromprojekcija ~3.6 gola
Derby5 ut.
West Brom5 ut.
Derby5 ut.
West Brom5 ut.
Derby5 ut.
West Brom5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
Derby
West Brom
Derby
West Brom Derby ukupno: čista mreža 0% (0/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
West Brom ukupno: čista mreža 0% (0/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 100% utakmica (5/5) - izgledno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Korneri
Odbrane i šutevi
Azijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.