Manchester United
16:00
sub 07.11.
Aston Villa
L
L
Serije u nizu
Manchester United - 6 utakmica zaredom preko 2.5 gola kod kuće
Manchester United - 6 utakmica zaredom oba tima daju gol kod kuće
Manchester United - 3 pobjede zaredom kod kuće
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Manchester United4-2-3-1
Aston Villa4-2-3-1Klupa — Manchester United
- 12K. Darlow
- 2D. Dalot
- 6L. Martinez
- 15L. Yoro
- 37K. Mainoo
- 11J. Zirkzee
- 9M. Rashford
- 30B. Sesko
- 31S. Lacey
Klupa — Aston Villa
- 1Z. Suzuki
- 5T. Mings
- 13M. Ruggeri
- 26L. Bogarde
- 47Alysson
- 45T. Rowe
- 49B. Burrowes
- 17A. Garnacho
- 74L. Lynch

Karijera nije dostupna.

Karijera nije dostupna.
Forma
Tabela
Međusobni susreti
posljednjih 10Posljednji susret: Manchester United 3-1 (15.03.2026)
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
Aston Villa je primio 2.2 gola, Manchester United postigao 1.2 gola; Manchester United bi trebao postići gol.
Manchester United je primio 1.8 golova, Aston Villa postigao 1.2 gola; Aston Villa bi trebao postići gol.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
Manchester United
Aston Villaprojekcija ~3.2 gola · H2H Over 2.5 u 70%
Manchester United5 ut.
Aston Villa5 ut.
Manchester United5 ut.
Aston Villa5 ut.
Manchester United5 ut.
Aston Villa5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Tačan broj golova
zadnjih 20 po ekipiPrikaz koliko golova su ove ekipe imale u prosjeku po utakmici (39 ut.).
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
Manchester United
Aston Villa
Manchester United
Aston Villa Manchester United ukupno: čista mreža 0% (0/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
Aston Villa ukupno: čista mreža 0% (0/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Korneri
prošla sezona iukupno u ut. 9.7
ukupno u ut. 9.8
Prosjek udjela obje ekipe - koliko su često njihove utakmice prelazile liniju (19 + 19 ut.).
Odbrane i šutevi
prošla sezona iOdbrane po utakmici - po golmanu
Šutevi po utakmici - po ekipi
Prosjek po utakmici kroz cijelu sezonu (sve utakmice, ne samo dom/gost).
Najviše šuteva i golova
prošla sezona iAzijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.