1899 Hoffenheim
15:30
sub 16.01.
RB Leipzig
Serije u nizu
1899 Hoffenheim - 3 utakmice bez poraza kod kuće
RB Leipzig - 4 utakmice zaredom preko 2.5 gola u gostima
RB Leipzig - 4 utakmice zaredom oba tima daju gol u gostima
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
1899 Hoffenheim4-2-3-1
RB Leipzig4-3-3Klupa — 1899 Hoffenheim
- 1O. Baumann
- 2R. Hranac
- 15V. Gendrey
- 29N. Abraha
- 40T. Spranger
- 32C. Lenz
- 20B. Conte
- 9M. Moerstedt
- 14A. Daghim
Klupa — RB Leipzig
- 25L. Zingerle
- 5E. Bitshiabu
- 35M. Finkgrafe
- 39B. Henrichs
- 48A. Vermeeren
- 30A. Maksimovic
- 20R. Reitz
- 9C. Harder
- 45S. Konate

- Hoffenheim2024-11-01 - danas
- Sturm Graz2020-07-01 - 2024-11-01
- Austria Vienna2019-07-01 - 2020-07-01
- Wolfsberger AC2018-06-01 - 2019-06-01
- Hartberg2017-07-01 - 2018-05-01

- RB Leipzig2026-07-01 - danas
- Mallorca2025-10-01 - 2026-05-01
Forma
Međusobni susreti
posljednjih 10Najčešći rezultat: 1-3 (4×)
Posljednji susret: RB Leipzig 5-0 (20.03.2026)
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
RB Leipzig je primio 1 gol, 1899 Hoffenheim postigao 2.4 gola; 1899 Hoffenheim će teško do gola.
1899 Hoffenheim je primio 1.2 gola, RB Leipzig postigao 2.4 gola; RB Leipzig ima priliku za gol.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
1899 Hoffenheim
RB Leipzigprojekcija ~3.5 gola · H2H Over 2.5 u 80%
1899 Hoffenheim5 ut.
RB Leipzig5 ut.
1899 Hoffenheim5 ut.
RB Leipzig5 ut.
1899 Hoffenheim5 ut.
RB Leipzig5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Tačan broj golova
zadnjih 20 po ekipiPrikaz koliko golova su ove ekipe imale u prosjeku po utakmici (39 ut.).
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
1899 Hoffenheim
RB Leipzig
1899 Hoffenheim
RB Leipzig 1899 Hoffenheim ukupno: čista mreža 40% (2/5) - neizvjesno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
RB Leipzig ukupno: čista mreža 60% (3/5) - izgledno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Korneri
prošla sezona iukupno u ut. 10.8
ukupno u ut. 8.9
Prosjek udjela obje ekipe - koliko su često njihove utakmice prelazile liniju (17 + 17 ut.).
Odbrane i šutevi
prošla sezona iOdbrane po utakmici - po golmanu
Šutevi po utakmici - po ekipi
Prosjek po utakmici kroz cijelu sezonu (sve utakmice, ne samo dom/gost).
Najviše šuteva i golova
prošla sezona iAzijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.