Warta Poznań
17:00
sub 13.02.
Nieciecza
LWWLW
WWLLL
Ključni signali
Nieciecza - 2 poraza zaredom
H2H: Warta Poznań pobijedio u samo 2/10 međusobnih
Nieciecza postiže gol u 100% gostovanja - ODG rizik
Statistike sugeriraju utakmicu s manje golova (~1.5 očekivano)
Serije u nizu
Nieciecza - 3 poraza zaredom u gostima
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Warta Poznań
NiecieczaKlupa — Warta Poznań
- 1B. Piechowiak
- 6B. Lelito
- 9M. Stanek
- 10A. Mlynarczyk
- 19A. Wnuk
- 29K. Rychert
- 71S. Steblecki
- 77J. Kendzia
- 21K. Kalata
Klupa — Nieciecza
- 76E. Topor
- 10M. Drag
- 9J. Jimenez
- 11O. Slawinski
- 13K. Kubica
- 15S. Dabrowski
- 16M. Kozik
- 66P. Olejnik

- Warta Poznań2025-07-01 - danas

- Nieciecza2025-07-01 - danas
Forma
Tabela
Međusobni susreti
posljednjih 10Najčešći rezultat: 0-1 (3×)
Posljednji susret: Warta Poznań 2-1 (09.08.2026)
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
Nieciecza je primio 1.8 golova, Warta Poznań postigao 1.4 gola; Warta Poznań bi trebao postići gol.
Warta Poznań je primio 1 gol, Nieciecza postigao 1.2 gola; Nieciecza će teško do gola.
Golovi
Over / Under golovi
I Liga
Warta Poznań5 ut.
Nieciecza5 ut.
Warta Poznań5 ut.
Nieciecza5 ut.
Warta Poznań5 ut.
Nieciecza5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Oba daju gol
Stvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
Golovi po periodu
I Liga
Warta Poznań
Nieciecza Udio golova (dati + primljeni, oba tima) po 15 minuta i po poluvremenima
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Igrači pod rizikom kartona
Statistika po pojedinom igraču nije dostupna za ovaj susret — tendencije kartona po timu i sudiji prikazane su iznad.
Kartoni su ravnomjerno raspoređeni - nema izraženog kasnog skoka
Warta Poznań - kartoni ravnomjerno raspoređeni tokom utakmice.
Nieciecza prima 67% žutih kartona u zadnja dva perioda (76'+).
Azijski Hendikep
I LigaKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.