Arouca
17:00
ned 17.01.
Vitória SC
Serije u nizu
Arouca - 4 utakmice bez poraza kod kuće
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Arouca4-2-3-1
Vitória SC4-2-3-1Klupa — Arouca
- 37M. Climent
- 1J. Vinarčík
- 5B. Popović
- 89P. Santos
- 77S. Park
- 23D. Nandín
- 4D. Monteiro
- 21M. Flores
- 14L. Hyun-Ju
- 24B. Mansilla
- 9F. Mayulu
- 71M. Duarte
Klupa — Vitória SC
- 22J. Castillo
- 98L. Furtado
- 82F. Dias
- 5A. Sidibe
- 2Maga
- 16B. Mukendi
- 56S. Verdi
- 6M. Mitrovic
- 18T. Arcanjo
- 29P. Ouotro
- 7O. Camara

- Arouca2024-10-01 - danas
- Estoril2023-09-01 - 2024-06-01
- Marítimo2021-11-01 - 2022-09-01
- Moreirense2021-01-01 - 2021-06-01
- Boavista2020-08-01 - 2020-12-01

- Nacional2023-07-01 - danas
- Varzim2022-01-01 - 2023-02-01
- Canelas 20102019-07-01 - 2022-06-01
Forma
Tabela
Međusobni susreti
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
Vitória SC je primio 1 gol, Arouca postigao 1.8 golova; Arouca će teško do gola.
Arouca je primio 0.6 golova, Vitória SC postigao 1.2 gola; Vitória SC će teško do gola.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
Arouca
Vitória SC
Arouca5 ut.
Vitória SC5 ut.
Arouca5 ut.
Vitória SC5 ut.
Arouca5 ut.
Vitória SC5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
Arouca
Vitória SC
Arouca
Vitória SC Arouca ukupno: čista mreža 60% (3/5) - izgledno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
Vitória SC ukupno: čista mreža 40% (2/5) - neizvjesno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Korneri
Odbrane i šutevi
Azijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.