Linfield
16:00
sub 21.11.
Limavady United
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Linfield4-2-3
Limavady United3-5-1Klupa — Linfield
- 76H. Allen
- 36R. Annett
- 26I. Baird
- 24S. Brown
- 66C. Chapman
- 14K. Nelson
Klupa — Limavady United
- 16R. Boorman
- 19R. Brown
- 27S. Carlin
- 21F. Doherty
- 3M. Walker
Karijera nije dostupna.
Karijera nije dostupna.
Forma
Tabela
Međusobni susreti
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
Limavady United je primio 1.4 gola, Linfield postigao 2.4 gola; Linfield ima priliku za gol.
Linfield je primio 1 gol, Limavady United postigao 0.4 gola; Limavady United će teško do gola.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
Linfield
Limavady Unitedprojekcija na granici
Linfield5 ut.
Limavady United5 ut.
Linfield5 ut.
Limavady United5 ut.
Linfield5 ut.
Limavady United5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
Linfield
Limavady United
Linfield
Limavady United Linfield ukupno: čista mreža 40% (2/5) - neizvjesno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
Limavady United ukupno: čista mreža 20% (1/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 40% utakmica (2/5) - malo vjerovatno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Azijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.