Queen's Park
16:00
sub 27.02.
Inverness CT
LLL
DDD
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Queen's Park
Inverness CTKlupa — Queen's Park
- 1D. Mitchell
- 2Z. Mauchin
- 10J. Hamilton
- 14L. Stewart
- 16O. Fisher
- 18C. Goldie
- 25Z. Lawson
- 26B. Brannan
- 77N. Todorov
Klupa — Inverness CT
- 21L. Ross
- 7P. Allan
- 11L. Longstaff
- 12D. MacKay
- 14M. Keir
- 15K. Smith
- 19M. Bates
- 26R. MacGregor

- Queen's Park2025-10-01 - danas

- Inverness CT2026-04-01 - danas
Forma
Tabela
Međusobni susreti
posljednjih 9Najčešći rezultat: 2-1 (3×)
Posljednji susret: Inverness CT 1-0 (13.04.2024)
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
Inverness CT je primio 1.4 gola, Queen's Park postigao 1 gol; Queen's Park ima priliku za gol.
Queen's Park je primio 1.8 golova, Inverness CT postigao 0.8 golova; Inverness CT bi trebao postići gol.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
Queen's Park
Inverness CTprojekcija na granici
Queen's Park5 ut.
Inverness CT5 ut.
Queen's Park5 ut.
Inverness CT5 ut.
Queen's Park5 ut.
Inverness CT5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
Queen's Park
Inverness CT
Queen's Park
Inverness CT Queen's Park ukupno: čista mreža 0% (0/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 60% utakmica (3/5) - neizvjesno.
Inverness CT ukupno: čista mreža 60% (3/5) - izgledno; gol postiže u 60% utakmica (3/5) - neizvjesno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Igrači pod rizikom kartona
Statistika po pojedinom igraču nije dostupna za ovaj susret — tendencije kartona po timu i sudiji prikazane su iznad.
Najviše kartona pada nakon 75. minute (50%) - vrijedi pogledati kartone u drugom poluvremenu
Queen's Park prima 67% žutih kartona u zadnja dva perioda (76'+).
Inverness CT - kartoni ravnomjerno raspoređeni tokom utakmice.
Azijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.