Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Acer

Komentari,pitanja...

Recommended Posts

i meni, kolko puta moramo te pare okrenut i na koju kvotu da postanu real money?

3 puta kvota min. 1.50

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 puta kvota min. 1.50

 

ako prvi put odigram 20 e na kvotu 1.5 i dobijem 30 e,da li sledeci tiket opet igram na 20 e ili na svih 30 e?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako prvi put odigram 20 e na kvotu 1.5 i dobijem 30 e,da li sledeci tiket opet igram na 20 e ili na svih 30 e?

 

Ako si dobio 20 Eur onda trebas odigrati ukupno 60 Eur, nema veze dali ces drugi put uplatiti 20 ili 30. Mozes uplatiti i samo 1 Eur, bitno je da si okrenuo 60 Eur pre nego sto zatrazis isplatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako si dobio 20 Eur onda trebas odigrati ukupno 60 Eur, nema veze dali ces drugi put uplatiti 20 ili 30. Mozes uplatiti i samo 1 Eur, bitno je da si okrenuo 60 Eur pre nego sto zatrazis isplatu.

 

ahaaaaaaaa taj rad znaci.......a jel ima neki vremenski rok za koji moram da obrnem tih 60 e?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ahaaaaaaaa taj rad znaci.......a jel ima neki vremenski rok za koji moram da obrnem tih 60 e?

 

Mislim da nema neki vremenski rok kod Bet-at-Home. Ali nisam siguran, najbolje da ti to potvrde Acer ili Genijalac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislim da nema neki vremenski rok kod Bet-at-Home. Ali nisam siguran, najbolje da ti to potvrde Acer ili Genijalac.

nema vremenski rok ali ima za Gamebookers to mozete vidjeti u pravilima kada budete prihvatali nagradu

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel igram sad za vikend ja i delpjero?

bice i peto kolo fff

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje da nisu, vec sam prepolovio sa 20 na 10 :predaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×