Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Acer

Komentari,pitanja...

Recommended Posts

Ĩestitke dobitnicima...molim da mi dostavite podatke o vasem racunu na Unibetu :sigurantip

Share this post


Link to post
Share on other sites

takmicenje ce se odrzavati i ovaj mjesec,medjutim ovaj put pod malo izmjenjenim pravilima.

nagrade ostaju iste ali takmicari koji imaju uplacenu barem jednu okladu na unibetu dobijaju 100% od iznosa nagrade dok oni koji imaju samo otvoren racun dobijaju 50% od iznosa nagrade,znaci ukoliko osvojite prvo mjesto a nemate niti jednu okladu na Unibetu umjesto 50

Share this post


Link to post
Share on other sites
takmicenje ce se odrzavati i ovaj mjesec,medjutim ovaj put pod malo izmjenjenim pravilima.

nagrade ostaju iste ali takmicari koji imaju uplacenu barem jednu okladu na unibetu dobijaju 100% od iznosa nagrade dok oni koji imaju samo otvoren racun dobijaju 50% od iznosa nagrade,znaci ukoliko osvojite prvo mjesto a nemate niti jednu okladu na Unibetu umjesto 50

Share this post


Link to post
Share on other sites
hoce li prvo kolo biti sad u subotu/nedjelju? :hahah:

hoce,danas cu postaviti :ludonja

Share this post


Link to post
Share on other sites
takmicenje ce se odrzavati i ovaj mjesec,medjutim ovaj put pod malo izmjenjenim pravilima.

nagrade ostaju iste ali takmicari koji imaju uplacenu barem jednu okladu na unibetu dobijaju 100% od iznosa nagrade dok oni koji imaju samo otvoren racun dobijaju 50% od iznosa nagrade,znaci ukoliko osvojite prvo mjesto a nemate niti jednu okladu na Unibetu umjesto 50

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mi sto smo prvi mjesec dobili nagrade, jel se racuna da imamo uplacenu okladu iako smo to uradili ovim parama sto smo osvojili...:ludonja

nisam siguran ali mislim da bi trebali dobiti kompletan iznos ali to je opet odluka sponzora :a020[4]:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad genijalac napravi update molim dobitnike da mi dostave podatke sa Unibeta uz napomenu da ukoliko nemate niti jednu postavljenu okladu na Unibet racunu dobivate 50% osvojenog iznosa a ukoliko ispunjavate i taj uslov onda dobivate cjelokupan iznos :ludonja

Share this post


Link to post
Share on other sites

obzirom da smo zakasnili na jedno kolo,ovaj vikend cemo odraditi 2 kola+finale LP jer ove sedmice zavrsava vecina liga :ave

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim dobitnike da dostave svoj username sa unibeta :ludonja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×