Jump to content
kladionica.eu Forum
Sign in to follow this  
Acer

Komentari,pitanja...

Recommended Posts

jupiii

 

Greska ispravljena..a molimo i sve ostale koji primijete eventualne greske samo neka jave i bit ce ispravljeno!!!

 

jupiii

 

ja bih trebao biti prvi... :wub: :wub: :idemo pripazi me,mitre... plac: plac:

 

cini mi se da si u onoj tabeli zamijenio Rezultat i Ishod jupiii jupiii

Edited by Zike Dinamitash

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja bih trebao biti prvi... :wub: :wub: :idemo pripazi me,mitre... plac: plac:

cini mi se da si u onoj tabeli zamijenio Rezultat i Ishod jupiii jupiii

 

Moguce, jupiii

Odoh na predavanje, pogledat cu veceras...

u svakom slucaju, nema lazi, nema prevare jupiii

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zike sve je regularno...ne znam na sta si mislio,ali evo tvoje igre za 2.kolo:

 

 

 

Crveno si fulo sve, Arsenal i Stuttgart pogodio i pobjednika i rezultat, te Barsu pobjednika...u konacnici to je 16 bodova...(3*2)+(2*5)!!! Ako mi je nesto promaklo ti reci, ali mislim da je do tebe :ave

 

Btw, ono je tabela za drugo kolo...cekamo Genijalca da ubaci rezultate drugog kola u konacnu tabelu </p>

Share this post


Link to post
Share on other sites
legle pare... emo (157).gif
Edited by noja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujuci Genijalcu i meni koji sam malo pomogao kompoletirani je zvanicna lista za Euroscore takmicenje u 1.mjesecu 2010.godine!

 

U strasno uzbudljivoj zavrsnici konacno je slkavio "el rey" koji je za samo bod bio bolji od "DejanD5". Trecu poziciju su podijelili Horvat i Carobni sa istim brojem bodova,te istim borjem pogodjenih ishoda i rezultata.

:idemo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zahvaljujuci Genijalcu i meni koji sam malo pomogao kompoletirani je zvanicna lista za Euroscore takmicenje u 1.mjesecu 2010.godine!

 

U strasno uzbudljivoj zavrsnici konacno je slkavio "el rey" koji je za samo bod bio bolji od "DejanD5". Trecu poziciju su podijelili Horvat i Carobni sa istim brojem bodova,te istim borjem pogodjenih ishoda i rezultata.

:belj

 

vise mi se svidjala tvoja tabela :idemo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zahvaljujuci Genijalcu i meni koji sam malo pomogao kompoletirani je zvanicna lista za Euroscore takmicenje u 1.mjesecu 2010.godine!

 

U strasno uzbudljivoj zavrsnici konacno je slkavio "el rey" koji je za samo bod bio bolji od "DejanD5". Trecu poziciju su podijelili Horvat i Carobni sa istim brojem bodova,te istim borjem pogodjenih ishoda i rezultata.

:belj

obzirom da ne mozemo dijeliti nagradu, bice postavljeno vanredno kolo samo za vas dvojicu...četiri utakmice za srijedu :idemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×