Tiket za nedjelju: Igramo na golove na mečevima Palacea, Cityja, Liverpoola i Barce

Kladionica.eu
Kladionica.euNovember 8, 2025, 21:32

ODG oklade i prijedlozi na timske golove za nedjelju donose kombinaciju iz engleske, škotske i španske lige, sa fokusom na efikasne duele i forme koje opravdavaju golove na obje strane.

Crystal Palace - Brighton, ODG

Veliki rivali Crystal Palace i Brighton odmjerit će snage na Selhurst Parku u sklopu Premijer lige u nedjelju od 14:00. Domaćin juri treću uzastopnu pobjedu na svom terenu, nakon trijumfa nad Brentfordom (2-0) i pobjede u Konferencijskoj ligi protiv AZ Alkmaara (3-1). Brighton putuje niz M23 sa ciljem da nastavi seriju nakon ubjedljivog trijumfa od 3-0 protiv Leedsa prošlog vikenda. Golovi s obje strane viđeni su u sedam od deset Brightonovih ligaških mečeva ove sezone, pa se i ovaj duel u Londonu očekuje u sličnom ritmu.

Hearts – Daju 2+ gola

Hearts, lideri škotske Premijer lige, dočekuju Dundee United s ciljem da produže impresivan niz rezultata. Ekipa Dereka McInnesa prošlog vikenda je deklasirala Dundee sa 4-0 i povećala prednost na vrhu na devet bodova. S druge strane, Dundee United je nakon poraza od Motherwella (2-0) skliznuo na sedmo mjesto tabele, a u četiri od pet gostovanja ove sezone primili su najmanje dva gola. Tynecastle bi im mogao donijeti nove defanzivne probleme.

Manchester City - Liverpool, Liverpool daje 1+

Derbi kola Premijer lige igra se od 16:30 na Etihadu, gdje Manchester City dočekuje Liverpool. Ekipa Pepa Guardiole slavila je u šest od posljednjih sedam susreta u svim takmičenjima, uključujući pobjedu 4-1 nad Borussijom Dortmund sredinom sedmice u Ligi prvaka. Liverpool je, uprkos slabijem periodu, upisao trijumfe protiv Aston Ville i Real Madrida u posljednjih sedam dana. Ekipa Jürgena Kloppa jedina je koja je postigla gol u svakoj od svojih deset utakmica u Premijer ligi ove sezone, a protiv Cityja bez sačuvane mreže u tri od posljednje četiri domaće utakmice, nastavit će taj niz.

Celta Vigo - Barcelona, ODG

Nedjeljni večernji termin u La Ligi rezervisan je za duel Celte i Barcelone. Katalonci su porazom od Real Madrida prije dvije sedmice izgubili korak u borbi za titulu, ali su se vratili na pravi put pobjedom nad Elcheom (3-1). Ipak, Celta je u odličnoj formi i u meč ulazi sa četiri uzastopne pobjede u svim takmičenjima. ODG oklada je bila dobitna u deset od jedanaest Celtinih mečeva u ovoj sezoni, što ukazuje na ponovni gol na obje strane na stadionu Balaidos.

Prijedlog golgeterskog tiketa za nedjelju

Crystal Palace - Brighton – Oba tima daju gol
Hearts – Daju 2+ gola
Liverpool – Daje 1+ gol
Celta Vigo - Barcelona – Oba tima daju gol